Rūpējieties par savu automašīnu ar Mūsu Auto Salonu Ķīmisko Tīrīšanu.

Sveicināti mūsu auto kopšanas salonā, kur mēs piedāvājam augstas klases ķīmisko tīrīšanu, lai jūsu automašīna būtu ne tikai tīra, bet arī svaiga un aizsargāta. Šajā bloga rakstā dalīsimies ar noderīgiem padomiem un informāciju par to, kā mēs rūpējamies par jūsu automašīnas salonu.

1. ”Personalizēta Pieeja”.

Mēs saprotam, ka katras automašīnas salonam ir savas īpatnības. Tāpēc mēs pielāgojam mūsu ķīmisko tīrīšanu, lai nodrošinātu optimālu rezultātu, nebojājot jūsu auto materiālus.

2. ”Profesionāli Līdzekļi Un Tehnoloģijas”.

Mūsu speciālisti izmanto profesionālus ķīmiskos līdzekļus un jaunākās tehnoloģijas, lai panāktu augstāko tīrīšanas efektivitāti un ilgtermiņa aizsardzību.

3. ”Tīrīšana No Iekšpuses Uz Āru”.

Mēs uzsveram pilnīgu automašīnas tīrīšanu, sākot no tās iekšpuses. No auduma un ādas sēdekļiem līdz paneļiem un grīdas – katrs elements tiek rūpīgi attīrīts.

4. ”Aizsardzība Pret Nelabvēlīgiem Ārējiem Faktoriem”.

Mēs nodrošinām ne tikai tīrību, bet arī aizsardzību. Pēc darba ar mūsu ķīmiskajiem līdzekļiem mēs izmantojam arī dažādus aizsarglīdzekļus, kas novērš netīrumu pieķeršanos un nodrošina ilgstošu svaigumu.

5. ”Īpašu Smaku Neitralizāciju”.

Mūsu īpašie smaku neitrālie līdzekļi ne tikai atbrīvo automašīnu no nepatīkamām smakām, bet arī nodrošina ilgstošu svaigumu un tīrību.

6. ”Ieteikumi Patstāvīgai Kopšanai”.

Bez tam, mēs dalāmies ar ieteikumiem par to, kā jūs varat uzturēt savas automašīnas salonu starp mūsu profesionālajām tīrīšanas sesijām.

Mēs esam lepni piedāvāt ne tikai augstas klases auto ķīmisko tīrīšanu Rīgā, bet arī rūpēties par jūsu automašīnu tā, it kā tā būtu mūsu pašu. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs brauciens ir ne tikai komforts, bet arī vizuāla bauda. Apmeklējiet mūsu auto salonu un pieredziet jaunas standartu pakāpes tīrīšanā un kopšanā!

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.