Auto salona žāvēšana

Profesionāls auto salona žāvēšanas aprīkojums.

Auto salona žāvēšanas izmaksas būs atkarīgas no mitruma daudzuma un automašīnas izmēriem. Vidēji vienas automašīnas salona žāvēšana izmaksā EUR 45-60. Salona žāvēšanu parasti cilvēki izvēlas ne tikai pēc šķidrumu izlīšanas vai salona pielīšanu pie atstātiem atvērtiem logiem, bet arī pirms auto ievietošanas garāžā ziemas laikā. Īpaši svarīgi ir veikt auto salona žāvēšanu ,ja plānojat visu ziemu automašīnu turēt aizslēgtu pagalmā, stāvlaukumā vai garāžā, jo jebkāds paliekošs mitrums automašīnās var izraisīt nevēlamas smakas un pelējumu.

Vairāku dienu mitrs salons pie noteiktas temperatūras var sākt pelēt, kas jums prasīs ne vien veikt auto salona ķīmisko tīrīšanu, bet arī pieciest pelējuma radītos pleķus uz griestiem, jo pelējuma traipus uz gaišiem griestiem praktiski nevar iztīrīt, nesabojājot audumu. Papildus ,jeb pie reizes auto salona žāvēšanai varam veikt arī salona ķīmisko tīrīšanu.

Tāpēc neatkarīgi vai jums salonā izlijusi 10l bērzu sulas, salons ir pielijis lietus laikā vai cietis plūdos, droši zvaniet mums +371 23668466 un brauciet ciemos Rīgā, Brīvības iela 116.

Auto salona žāvēšanas process.
Auto salona žāvēšana Rīgā - Profesionāla automašīnu tīrīšana un kopšana.
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.