Auto aizsargpārklājums krāsai

Mūsu auto aizsargpārklājumi auto krāsai rada ne tikai papildus spīdumu, bet arī nodrošina ilgstošu aizsardzību no vides faktoriem. Aizsargpārklājums auto krāsai ir ļoti būtisks pēc auto pulēšanas vai jauna auto iegādes brīdī. Mums ir dažādi aizsargpārklājumu veidi dažādās cenu kategorijās. Brauciet droši un ar spīdīgu auto ilgstoši.

Dziļā auto pulēšana

Kāpēc vajag lietot aizsargpārklājumu

Mūsu auto pulēšanas kompānija Rīgā piedāvā augstas kvalitātes auto pulēšanas pakalpojumus, kas var palīdzēt jūsu automašīnai atgūt tās oriģinālo spīdumu un izskatu. Bet kā saglabāt jūsu automašīnu skaistu un unikālu pēc auto spodrināšanas vai  it sevišķi dziļās auto pulēšanas? Atbilde ir aizsargpārklājumi.

Mēs piedāvājam dažādus auto aizsargpārklājumu veidus, kas var pasargāt jūsu auto no dažādiem vides faktoriem un saglabāt to spīdīgu un tīru ilgāk. Mūsu ekspertu komanda var ieteikt vispiemērotāko aizsargpārklājumu jūsu automašīnai, ņemot vērā tās krāsu, stāvokli un jūsu vēlmes.

Mūsu auto aizsargpārklājumu veidi ietver vaskošanu, keramikas pārklājumu un nano pārklājumu. Vaska uzklāšana ir vienkāršs un efektīvs veids, kā pasargāt jūsu auto no UV stariem, putekļiem un citiem netīrumiem. Keramikas pārklājumi ir augstas kvalitātes aizsargpārklājumi, kas sniedz automašīnai spīdumu un ilgstošu aizsardzību pret bojājumiem. Nano pārklājumi ir jaunākais auto aizsargpārklājumu veids, kas piedāvā lielisku aizsardzību pret dažādiem vides faktoriem.

Kādu auto aizsargpārklājumu izvēlēties

  • Kā vienkāršākais aizsargpārklājums auto kopšanā ir auto šampūns ar vaska piedevām. Mazgājot auto ar šampūnu, auto virsbūve tiek noklāta ar plānu vaska kārtu, kas ir maz noturīga un šāda pārklājuma aizsardzības darbība tiek nodrošināta līdz nākamai mazgāšanas reizei, kad vaska uzklāšana automašīnai jāveic ir atkārtoti.

auto aizsargpārklājums pēc pulēšanas - izcilas kvalitātes aizsardzība
  • Jau labāki aizsargpārklājumi ir dabīgi Karnaubas cietie vaski, pastas vai šķidrā veidā. Šie vaski īpaši uzlabo krāsas izskatu, tās piesātinātību, dziļumu. Uz auto krāsojuma šādi vaski, saglabājas līdz trīs mēnešiem, ja papildus mazgāšanā tiek izmantotas vaska piedevas.

  • Nākamais solis aizsargpārklājumiem ir jau uz Karnaubas palmu vasku īpašībām balstīti laboratorijās uzlaboti hibrīdvaski, sīlanti un keramiskais auto aizsargpārklājums. To svarīgākais radīšanas mērķis ir aizsargāt krāsojumu kā dabīgiem vaskiem un būt ilgnoturīgākiem.

  • Keramiskais auto pārklājums ir visnoturīgākais no iepriekš minētiem ar augstākām hidrofobām, pašattīrošām īpašībām. Keramiskie pārklājumi nemaskē defektus, tāpēc keramikas pārklājumus visbiežāk izmanto tieši pēc auto dziļās pulēšanas, kad, saistībā ar krāsojuma slāņa samazināšanos, ir svarīgi kvalitatīvāk aizsargāt krāsojumu.

Profesionālas un rūpīgas auto pulēšanas rezultāts - Transportlīdzekļa izskats atjaunots un izcils.

Mūsu mājaslapā jūs varat atrast sīkāku informāciju par mūsu auto pulēšanas pakalpojumiem kā arī citiem pakalpojumiem. Mēs arī piedāvājam bezmaksas konsultācijas un novērtējumus jūsu automašīnai. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt jūsu auto saglabāt skaistu, unikālu pēc auto pulēšanas.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.