auto salona tīrīšana

Mēs piedāvājam visaptverošus auto salona tīrīšanas pakalpojumus, kas nodrošina jūsu automašīnas interjera un ārējo elementu lielisku izskatu. Mūsu pieredzējušie speciālisti nodrošina augstas kvalitātes tīrīšanas pakalpojumus, izmantojot profesionālu tīrīšanas aprīkojumu un augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus.

Mūsu auto salonu tīrīšanas pakalpojumi ietver visu no mazgāšanas un sēdekļu tīrīšanas līdz auto salona detaļu tīrīšanai un pulēšanai. Mēs arī nodrošinām kvalitatīvu auto salona dezinfekciju, lai aizsargātu jūsu un jūsu pasažieru veselību un drošību.

Mūsu speciālisti var pielāgot pakalpojumus, lai tie atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām un automašīnas stāvoklim. Mēs uzmanīgi strādājam, lai nodrošinātu, ka jūsu automašīnas interjers un ārējie elementi ir perfekti tīri un izskatās kā jauni.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama regulāra auto salonu tīrīšana vai jūsu automašīna ir pieredzējusi grūtu laiku un prasa dziļu tīrīšanu, mēs esam gatavi palīdzēt. 

Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļus un aprīkojumu, kas ne tikai nodrošina lielisku rezultātu, bet arī aizsargā jūsu automašīnas virsmas un materiālus no bojājumiem. Mūsu speciālisti uzmanīgi pārbauda jūsu automašīnas stāvokli, lai noteiktu vislabāko risinājumu un pielāgotu pakalpojumus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu auto salona tīrīšanas pakalpojumiem un kā mēs varētu palīdzēt jums iegūt ne tikai tīru, bet arī skaistu un izturīgu automašīnu.

Lai pieteiktu pakalpojumu, zvaniet! – +371 23668466

auto salona tīrīšana Rīgā
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.