Profesionāli tīrīšanas speciālisti, kas veic ātru auto salona tīrīšanu.

Ātrā auto salona tīrīšana

Izbaudi ātru atsvaidzinājumu ar mūsu ātro auto salona tīrīšanu. Efektīva, ātra tīrīšana, lai saglabātu jūsu auto iekšieni svaigu.

Ikdienas steigā, kur laiks ir vērtīgs, mūsu ātrā auto salona tīrīšana ir optimāls risinājums, lai saglabātu jūsu automašīnas iekšieni svaigu un tīru. Mēs piedāvājam ātru un efektīvu tīrīšanu, kas ietver:
– Putekļu Savākšana no paneļiem: Rūpīgi iztīrām visus kaktiņus, lai automašīna būtu brīva no putekļiem un netīrumiem.
– Grīdas un auto paklāju izsūkšana: Ieskaitot bagāžnieka tīrīšanu, gumijas paklāji tiks mazgāti.
– Logu Tīrīšana:  Nodrošinām skaidrus un bez traipiem logus, palielinot redzamību un uzlabojot drošību uz ceļa.
– Ādas detaļu atsvaidzināšana: Sēdekļi, paneļi un citas svarīgas virsmas tiek notīrītas, atjaunot tīrību un estētisko izskatu.
– Aromātisks Atsvaidzinājums: Mēs pievienojam svaigu aromātu, lai jūsu automašīna smaržotu tīri un patīkami.
Ātrā auto salona tīrīšana ir piemērota tiem, kuriem ir ierobežots laiks, taču vēlas saglabāt tīru un pievilcīgu automašīnas iekšieni. Šis pakalpojums ir paredzēts regulārai uzturēšanai un sniedz svaiguma un tīrības sajūtu.
Ātrā auto salona tīrīšana ar moderniem tīrīšanas līdzekļiem.
Ātrais un efektīvais tīrīšanas process.
Kā atšķiras no Pilnas un Detalizētas Tīrīšanas?!
Pilna un detalizēta auto salona tīrīšana ir visaptverošāka pakalpojumu izvēle, kur tiek veikta rūpīga un padziļināta tīrīšana. Tas ietver grūtāk sasniedzamās vietas tīrīšanu, piemēram, ventilācijas atveres un sēdekļu spraugas, un var ietvert arī tekstila tīrīšanu un īpašu aizsardzību.
Kopumā: Ātrā tīrīšana ir ērta iespēja ikdienas uzturēšanai, bet pilna tīrīšana ir piemērota, ja vēlaties padziļinātu tīrību un aizsardzību jūsu auto iekšienē.
Ja vēlaties padziļinātu tīrību un pilnvērtīgu aizsardzību, iepazīstieties ar mūsu Pilno Auto Detalizēto Ķīmisko Tīrīšanu. Tas ietver visaptverošu tīrīšanu, kas atjauno un pasargā jūsu auto iekšieni no galējas netīrumu un nodiluma ietekmes.

Lai pieteiktu pakalpojumu, zvaniet! – +371 23668466

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.