Par mums - auto ķīmiskā tīrīšana un pulēšana.

Par mums

Mēs esam specializējušies auto pulēšanā un ķīmiskajā tīrīšanā, un mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, izmantojot modernākās tehnoloģijas un profesionālu personālu. Mēs esam lepni par to, ka spējam piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu mūsu klientu vēlmes un vajadzības.

Mūsu uzņēmumā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes produktus un tehnoloģijas, kas nodrošina augstas kvalitātes rezultātus un ilgstošu aizsardzību pret ārējiem faktoriem, piemēram, UV starojumu, putekļiem un netīrumiem. Mēs uzskatām, ka kvalitāte ir visaugstākā prioritāte, un mūsu darbinieki ir kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi, kuri nodrošina augstākā līmeņa pakalpojumus.

Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem ne tikai augstas kvalitātes pakalpojumiem, bet arī lielisku klientservisu. Mēs cenšamies izveidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, un mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai viņi būtu apmierināti ar mūsu darbu un atgrieztos pie mums atkārtoti.

Tāpat mēs ļoti rūpējamies par apkārtējo vidi un vēlamies veikt savu daļu, lai aizsargātu to. Tādēļ mēs izmantojam videi draudzīgas tehnoloģijas un produktus, kā arī rūpējamies par atkritumu pareizu pārstrādi un uzglabāšanu.

Kopumā mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes auto tīrīšanas un pulēšanas pakalpojumus, izmantojot tikai modernākās tehnoloģijas un profesionālu personālu. Mūsu mērķis ir nodrošināt apmierinātību un ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, vienmēr rūpējoties par apkārtni un vidi. Mēs cenšamies uzlabot un paplašināt mūsu pakalpojumu klāstu, lai mūsu klienti varētu izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Mēs arī pastāvīgi meklējam jaunas iespējas un risinājumus, lai uzlabotu mūsu darbību un pakalpojumus.

Mūsu pakalpojumi - Auto kopšana un uzturēšana.

Mēs uzskatām, ka mūsu pakalpojumi ir ne tikai par auto tīrīšanu un pulēšanu, bet arī par klientu apkalpošanu un atbalstu. Mūsu pieredzējušais personāls vienmēr ir gatavs sniegt padomus un palīdzību, kā arī sniegt nepieciešamo informāciju par mūsu pakalpojumiem.

Mūsu mērķis ir būt uzticamam partnerim mūsu klientiem, kas nodrošina augstas kvalitātes un ekonomiskus pakalpojumus. Mēs ticam, ka ar mūsu pieredzi, zināšanām un vēlmi strādāt, mēs varēsim turpināt augt un piedāvāt tikai labākus un jaunākus pakalpojumus.

Tātad, ja Jums ir nepieciešams augstas kvalitātes auto tīrīšanas vai pulēšanas pakalpojums, nekavējoties sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi palīdzēt un nodrošināt, ka Jūsu automašīna izskatās kā jauna un ir aizsargāta pret ārējiem faktoriem, kas varētu ietekmēt tās izskatu un stāvokli.

Mūsu auto kopšanas piedāvājums - kvalitāte un uzmanība detaļām.
Aquapel - Augstas veiktspējas auto aizsarglīdzekļi.
Karcher - Augstas klases auto tīrīšanas tehnoloģijas.
3M - Augstas kvalitātes auto kopšanas un aizsarglīdzekļi.
Chemical Guys - Profesionālie auto kopšanas produkti un aprīkojums.
Meguiar's - vadošais zīmols auto kopšanā un aizsardzībā.
Mirka - Profesionālie auto pulēšanas un slīpēšanas materiāli.
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.