Dziļā auto pulēšana

Auto dziļā pulēšana – spīdums kas pārsteidz

Mūsu auto dziļā pulēšana – ceļš uz grandiozu spīdumu, kurš pārsteidz ikvienu. Izmantojot profesionālus risinājumus, mēs rūpējamies par jūsu transportlīdzekli, nodrošinot ilgstošu aizsardzību un izceļot to ar augstas klases spīdumu. Atjaunojiet savu automašīnu ar mūsu dziļās pulēšanas pakalpojumu palīdzību un izbaudiet ceļu ar pilnīgi citu spožumu.

Kas ir auto dziļā pulēšana

Auto dziļā pulēšana ir efektīva metode, kā atjaunot jūsu automašīnas izskatu, novērst virsmas bojājumus un atgriezt to spīdīgajā stāvoklī. Tā ir intensīvāka un detalizētāka metode, kas nodrošina vēl labāku rezultātu nekā parasta auto mazgāšana vai pulēšana.

Auto dziļā pulēšana sākas ar rūpīgu virsmas tīrīšanu un izpēti, lai noteiktu virsmas bojājumus un defektus, piemēram, skrāpējumus, putekļus un citus netīrumus. Pēc tam speciālisti izmanto speciālas ķīmiskas vielas un īpašas iekārtas, lai noņemtu šos bojājumus un atjaunotu virsmas gludumu.

Tālāk, speciālisti izmanto speciālus pulēšanas materiālus, kas nodrošina vēl labāku virsmas kvalitāti un spīdumu. Visbeidzot, auto tiek pārskatīta un uzklāts virsmas aizsargājošs slānis, kas palīdz saglabāt jauno spīdumu ilgāk.

Auto dziļā pulēšana ir lieliska metode, lai novērstu virsmas bojājumus, kas var izraisīt automašīnas vērtības pazemināšanos un samazināt tās pievilcību. Turklāt, tā ir arī lieliska metode, lai saglabātu automašīnas izskatu, it īpaši, ja jūs vēlaties pārdot automašīnu nākotnē.

Auto padziļinātā pulēšana tiek veikta uzskatāmi bojātam auto krāsojumam. Tādiem defektiem kā:

  • izbalējis krāsojums
  • īpaši sašvīkāts krāsojums, kas radies gadiem nepareizi kopjot un mazgājot auto
  • lokāli dziļāki skrāpējumi
  • neprofesionāli veikti pulēšanas darbi (hologrammu defekts)

Auto dziļās pulēšanas procesā tiek noņemts līdz pat 20 mikroniem krāsojuma slānis un nav ieteicams padziļinātu pulēšanu veikt vairāk par trīs reizēm auto dzīves laikā. Tāpēc īpaši jāizvērtē katras dziļākās švīkas labojums. Izvēloties auto pulēšanu pie mums, ikvienu defektu novērtēs auto pulēšanas speciālists un ar klientu tiks izrunāta katra defekta, īpaši padziļinātu skrāpējumu, novēršana.

auto dziļā pulēšana Rīgā

Kā pasargāt automašīnu pēc pulēšanas

Ņemot vērā krāsojuma biezuma samazināšanos pēc padziļinātas auto pulēšanas, īpaši svarīgi virsmu ir aizsargāt no ārējās vides nelabvēlīgiem apstākļiem, to pārklājot ar labāko aizsardzības pārklājumu. Aizsargpārklājumam jābūt noturīgam, ar labām hiodrofobiskām, ūdens un satiksmes netīrumu atgrūdošām īpašībām, kas veicina labu pašattīrīšanos lietus laikā. Pārklājumu ieteicams kopt un uzturēt ar auto šampūniem, kuru sastāvā ir aizsargpārklājuma piedevas ar ūdens un netīrumu atgrūšanas īpašībām. Tas viss kopā veicina auto atjaunotā izskata saglabāšanu ilgstošā periodā.

Kāpēc auto pulēšanu uzticēt mums

Mūsu auto kopšanas serviss Rīgā piedāvā profesionālu auto dziļo pulēšanu, kas nodrošina vēl labāku virsmas kvalitāti un spīdumu. Mūsu pieredzējušie speciālisti izmanto modernas tehnoloģijas un profesionālas iekārtas, lai nodrošinātu jums augstas kvalitātes pakalpojumus.

Mēs piedāvājam arī citus auto kopšanas pakalpojumu klāstu, ieskaitot, auto salona tīrīšanu, auto pulēšanu, auto detaļu tīrīšanu un vēl daudz ko citu. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām, mēs esam gatavi palīdzēt.

Domājot par krāsojuma ilgmūžību, īpaši retiem auto eksemplāriem, kur oriģinālā krāsojuma saglabāšana ir ļoti svarīga, pareizi auto pulēšanu jāveic dziļās švīkas nelabojot pilnīgi, jo katra nākamā pulēšana palielina risku izpulēt virsmu līdz nākošam krāsojuma slānim. Ja krāsojums tiek izpulēts līdz zemākajam slānim, diemžēl, vienīgais risinājums ir detaļas pārkrāsošana. Tāpēc mēs īpaši rūpīgi novērtēsim Jūsu auto krāsojuma kvalitāti un ieteiksim tikai labāko un piemērotāko risinājumu tieši Jūsu automašīnai. 

auto pulēšana Rīgā
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.