Dāvanu karte

Dziļā auto pulēšana

Dāvanu karte auto ķīmiskajai tīrīšanai un pulēšanai ir ne tikai praktiska dāvana, bet arī lielisks veids, kā izrādīt cieņu un mīlestību pret kāda cilvēka automašīnu. Tā ir dāvana, kas ne tikai palīdzēs jūsu tuvajiem saglabāt viņu auto tīru un glītu, bet arī sniegs prieku un pārsteigumu.

Kā var būt kaut kas labāks par to, ka pēc garas un aizņemtas nedēļas cilvēks atrod savu auto tīru un spīdīgu, gatavu turpināt ceļojumu? Tā ir lieliska iespēja parādīt tuvajiem, cik daudz jums rūp par viņu auto, un cik daudz vērtējat viņu laiku un ērtības.

Mūsu auto ķīmiskās tīrīšanas un pulēšanas pakalpojumi nodrošina, ka automašīnas salons izskatās kā jauns un nav redzams neviens skrāpējums vai bojājums. Ar dāvanu karti jūs varat piedāvāt šo pakalpojumu kā dāvanu saviem draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem, lai viņi varētu baudīt šo prieku un pārsteigumu.

Mūsu pieredzējušie un profesionālie darbinieki izmanto tikai augstas kvalitātes ķīmiskos līdzekļus un aprīkojumu, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un efektivitāti. Tādējādi jūs varat būt droši, ka jūsu dāvanu saņēmējs saņems izcilu pakalpojumu, kas paliks atmiņā ilgi pēc tā sniegšanas.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu auto ķīmiskās tīrīšanas un pulēšanas pakalpojumiem un dāvanu kartēm. Dodiet savam tuviniekam dāvanu, kas uzlabos viņu auto izskatu un sagādās prieku un pārsteigumu.

Dāvanu karti varat iegādāties jebkurā vērtībā sākot no EUR 50…. Gadījumā, ja uzdāvināsiet dāvanu karti, kura nenosedz visus tīrīšanas vai pulēšanas izdevumus, pakalpojuma saņēmējam ir iespēja piemaksāt trūkstošās naudas summu.

Lai uzzinātu kādā vērtībā dāvanu karte jums ir nepieciešama, lūdzu zvaniet, rakstiet vai ieskatieties sadaļā – cenas.

Dāvanu karte auto ķīmiskajai tīrīšanai un auto pulēšanai Rīgā
Auto ķīmiskās tīrīšanas un pulēšanas dāvanu kartes attēls
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.