Atjaunojiet savas automašīnas eleganci ar ķīmisko tīrīšanu, īpaši ziemā!

Ziemas mēneši nav tikai izaicinoši automašīnas vadītājiem, bet arī izmēģinājums automašīnas iekšējai un ārējai izturībai. Šajā laikā, kad aukstā un slapjā laika apstākļi var būt nežēlīgi, īpaša uzmanība jāvelta auto ādas salonu ķīmiskai tīrīšanai.

Ieguvumi ziemā:

1. **Aizsardzība pret sāļiem un putekļiem:** Ziemā ceļu tīrīšanas līdzekļi un sāļi var būt ārkārtīgi kaitīgi automašīnas ādai. Ķīmiskā tīrīšana nodrošina efektīvu aizsardzību pret šiem elementiem.

2. **Preventīva rīcība pret mitrumu:** Ādas salonu ķīmiskā tīrīšana palīdz novērst mitruma iespiešanos un tādējādi novērš iespējamus pelējuma vai sēnīšu veidošanās riskus.

3. **Saglabājiet siltumu un komfortu:** Regulāra tīrīšana saglabā ādas elastību, nodrošinot patīkamu un siltu atmosfēru automašīnas salonā, īpaši svarīgu ziemas periodā.

Procedūras norise ziemā:

1. *Intensīva attīrīšana:* Veiciet rūpīgu attīrīšanu, lai noņemtu sāli un putekļus, kas varētu iekļūt ādas porās.

2. *Īpaša ķīmija ziemai:* Izmantojiet speciālus ķīmiskos līdzekļus, kas piedāvā papildu aizsardzību pret ziemas apstākļiem.

3. *Hidratācija:* Pēc tīrīšanas lietojiet mitrinošus līdzekļus, lai saglabātu ādas mitrumu un elastību.

Rūpējoties par auto ādas salonu ziemā, jūs ne tikai saglabāsit tīrību un eleganci, bet arī pasargāsiet automašīnu no nelabvēlīgiem ziemas faktoriem. Investējiet laiku un aprūpi savai automašīnai – tas būs ieguldījums tās ilgtermiņa veselībā un jūsu komfortā!

Vairāk uzzināt par auto ādas salona kopšanu variet – https://www.auto365.lv/kimiska-tirisana/auto-adas-salona-tirisana/

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.