Auto ādas salona tīrīšana

Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes auto ādas salona kopšanas un tīrīšanas pakalpojumus, kas nodrošina tīru, svaigu un izskatīgu auto salonu. Mēs izmantojam tikai efektīvus un drošus ķīmiskos līdzekļus, lai nodrošinātu, ka jūsu auto ādas salons ir tīrs un bez jebkādām netīrumu paliekām.

Auto ādas salona kopšanai ir liela nozīme, ja vēlaties ilgstoši saglabāt savas automašīnas salonu tīru, svaigu un labā stāvoklī. Nekopjot ādas apšuvumus un automašīnas ādas krēslus, jūs varat ātri iedzīvoties galvassāpēs, tāpēc, ka āda sāks sprēgāt un straujāk nodils.

Ja jums ir gaišs ādas salons, tad zināsiet, ka dziļākos ādas slāņus nav iespējams attīrīt pārslaukot ar mitro salveti vai arī pārmazgājot ar lupatiņu. Var, protams, izmantot abrazīvākus tīrīšanas līdzekļus, ko dara arī daudzas auto ķīmiskās tīrītavas, bet šī metode lai gan var dot vēlamo rezultātu. Jūsu mašīnai ādas salons tiks sabojāts – tāpēc izvairieties ādas krēslus tīrīt savam auto salonam stipri beržot vai skrāpējot.

Mūsu speciālisti ir apmācīti, lai nodrošinātu augstas kvalitātes auto ādas salona kopšanas pakalpojumus. Mēs piedāvājam tīrīšanu, kondicionēšanu, aizsargājošo pārklājumu uzklāšanu un citus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu, ka jūsu auto ādas salons ir tīrs un ilgi kalpos.

Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka mūsu klientu auto ādas salons izskatās tikpat labi kā tad, kad to pirkuši. Tāpēc mēs strādājam rūpīgi un precīzi, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti ir pilnīgi apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

 ādas auto salona tīrīšana Rīgā
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

auto ādas salona tīrīšanā ietilpst;

  • ādas tīrīšana ar nano tehnoloģiju (no ādas virskārtas un dziļākajiem slāņiem tiek attīrīti tauki, netīrumi, baktērijas, sviedri utt..) ;

  • ādas bagātīga mitrināšana (kas ādai atgriež labu izskatu un ļauj “uzelpot”) ;
  • ādas poru aizpildīšana (tas saglabā ilgāku laiku ādu tīru un ļauj pašiem vieglāk par to rūpēties, jo neļauj ādas porās iekļūt netīrumiem);
  • ādas aizsargslānis pret UV starojumu.

Ja jums ir vajadzīga auto ādas salona tīrīšana un kopšana, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem. Mēs garantējam, ka jūsu auto ādas salons būs tīrs, svaigs un izskatīgs, kad to uzticēsiet mūsu pieredzējušajiem speciālistiem

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.