Auto ādas salona tīrīšana

Auto ādas salona kopšanai ir liela nozīme, ja vēlaties ilgstoši saglabāt savas automašīnas salonu tīru, svaigu un labā stāvoklī. Nekopjot ādas apšuvumus un automašīnas ādas krēslus, jūs varat ātri iedzīvoties galvassāpēs, tāpēc, ka āda sāks sprēgāt un straujāk nodils.

Ja jums ir gaišs ādas salons, tad zināsiet, ka dziļākos ādas slāņus nav iespējams attīrīt pārslaukot ar mitro salveti vai arī pārmazgājot ar lupatiņu. Var, protams, izmantot abrazīvākus tīrīšanas līdzekļus, ko dara arī daudzas auto ķīmiskās tīrītavas, bet šī metode lai gan var dot vēlamo rezultātu. Jūsu mašīnai ādas salons tiks sabojāts – tāpēc izvairieties ādas krēslus tīrīt savam auto salonam stipri beržot vai skrāpējot!

Līdzīgi būs arī ar tumšas krāsas ādas salona tīrīšanu. Vismaz 95% automašīnu ir jābūt ādas salona krāsai matētai. Ja Jūsu auto salona ādas detaļas ir sākušas spīdēt, tas nozīmē, ka ādas porās ir jau sakrājušies daudz nevēlami netīrumi, kuri rūpīgi ir jāiztīra un poras ir jāaizpilda pēc tīrīšanas ar aizsargpārklājumu jeb jāveic ādas vaskošana, lai āda varētu “uzelpot” un saglabātos pēc iespējas ilgāk tīra kā arī atgrūstu visu nevēlamo.

Neatkarīgi no auto ādas salona krāsas, auto ir ieteicams tīrīt vienu reizi gadā, lai auto salonu saglabātu iespējami ilgāku laiku labā stāvoklī un bez īpaši manāmiem bojājumiem. Ja veiksiet ādas auto salona ķīmisko tīrīšanu pie mums Rīgā vismaz reizi gadā, tad auto tīrīšanas izmaksas saglabāsies ar pamata likmi jeb auto netiks vērtēts atbraucot pie mums uz auto salona tīrīšanu.

 ādas auto salona tīrīšana Rīgā
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Auto ādas salona tīrīšanā ietilpst:

  • ādas tīrīšana ar nano tehnoloģiju (no ādas virskārtas un dziļākajiem slāņiem tiek attīrīti tauki, netīrumi, baktērijas, sviedri utt..) ;

  • ādas bagātīga mitrināšana (kas ādai atgriež labu izskatu un ļauj “uzelpot”) ;
  • ādas poru aizpildīšana (tas saglabā ilgāku laiku ādu tīru un ļauj pašiem vieglāk par to rūpēties, jo neļauj ādas porās iekļūt netīrumiem);
  • ādas aizsargslānis pret UV starojumu.

Lai uzzinātu sīkāk par auto ādas salona kopšanu, sazinieties ar mums privāti un mūsu speciālisti noteikti atradīs risinājumu tieši Jums.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.