auto aizsargpārklājums logiem

Mūsu aizsargpārklājums logiem ir noturīgs vismaz 3 mēnešus un pat ilgāk, atkarībā no apstākļiem, kuros jūs braucat. Pārklājums ir ļoti izturīgs un spēj aizsargāt jūsu auto logus no dažādām ietekmēm, piemēram, no lietus, sniega, putekļiem un citiem netīrumiem.

Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes pārklājumu, kas ir speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu ilgstošu aizsardzību un izturību. Tas nozīmē, ka jūsu auto logi paliks skaidri un tīri ilgāku laiku, tādējādi samazinot nepieciešamību tos bieži tīrīt un novēršot iespējamos bojājumus.

Mūsu pieredzējušie darbinieki nodrošinās, ka anti-rain aizsargpārklājums tiek pareizi uzklāts, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un izturību. Tas nozīmē, ka jūs varat būt droši par jūsu auto logu aizsardzību ilgu laiku, neuztraucoties par tām radušos problēmām.

Ja jūs vēlaties iegūt ilgstošu aizsardzību savu auto logiem, kas palīdzēs saglabāt to izskatu un tīrību, tad mūsu anti-rain aizsargpārklājums ir īstais risinājums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un rezervētu savu laiku!

auto aizsargpārklājums logiem

ko mēs piedāvājam

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.