auto krāsas atjaunošana – spodrināšana

Mūsu auto spodrināšanas pakalpojums rada izsmalcinātu mirdzumu un spīdumu, kas piesaista uzmanību. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka spodrināšana varētu nepilnīgi maskēt lielus auto krāsojuma defektus. Lai gan mēs uzlabojam vispārējo izskatu, ieteicams konsultēties ar mums par citiem risinājumiem, ja nepieciešama padziļināta defektu korekcija.

Dziļā auto pulēšana

Kas ir auto spodrināšana

Auto krāsas atjaunošana –  spodrināšana ir auto krāsojuma atsvaidzināšana tā sākotnējā rūpnieciskā izskatā. Pirms krāsojuma pulēšanas, tiek veikta maksimāla auto virsbūves attīrīšana un auto mazgāšana no satiksmē iegūtiem, pielipušiem netīrumiem, kurus, veicot tikai ar parastu – ikdienas mazgāšanu, nav iespējams noņemt. Tādēļ ir jāveic detalizēta auto mazgāšana. Attīrot virsmu no bituma, kukaiņiem, koku sulām un metālu daļiņām, tiek uzlabots krāsojuma spožums un krāsas dziļums, jo katrs nenomazgāts netīruma slānis aizsedz gaismas starus un neļauj virsmai iemirdzēties. Pēc virsbūves attīrīšanas, auto virsbūvei tiek veikta virspusēja pulēšana ar smalku abrazīvu pulēšanas pastu, atjaunojot tās sākotnējo spožumu.  Auto spodrināšanu var veikt neierobežotā daudzumā, jo netiek būtiski samazināts krāsojuma slānis.

Kā uzturēt auto pēc spodrināšanas

auto spodrināšana - detalizēta tīrīšana un mirdzums

Auto spodrināšanā ietilpst arī aizsargslāņa uzklāšana, kas ir nepieciešama arī auto ikdienas kopšanā.

pie mums ir pieejami daudz un dažādi aizsargpārklājuma veidi:

  • smidzināmi ātrie kopšanas līdzekļi ar vasku vai bez tā, aizstājot vasku ar polimēriem
  • dažādi Karnaubas vaski cietā un šķidrā veidā

  • pārklājumi bez skrāpējumu maskēšanas īpašībām
  • ilgnoturīgāki hibrīdvaski – laboratoriski izstrādāti sintētiski vaski, ilgākai noturībai un ar Karnaubas vaska aizsardzības īpašībām

Aizsargpārklājums (auto vasks) tā pat kā dabā Karnaubas palmas vasks aizsargā auto krāsojumu no karstiem saules stariem (UV starojuma), skābiem lietiem, dažādiem ārējās vides apstākļiem. Aizsargpārklājums paildzina atjaunotā auto izskatu un atvieglo tā kopšanu. Dažādo vasku piedāvājuma klāsts no daudziem ražotājiem ir plašs, tāpēc mēs, sniedzot pakalpojumu, strādājam tikai ar kvalitatīviem, profesionāliem, laika gaitā izmeklētiem auto kopšanas materiāliem.

Kāpēc auto spodrināšanu uzticēt mums

Mūsu uzņēmums specializējas auto krāsas atjaunošanas pakalpojumu sniegšanā Rīgā. Mūsu pieredzējušie un kvalificētie speciālisti izmanto jaunākās tehnoloģijas un tehnikas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes auto pulēšanu un spodrināšanu, kā arī krāsas atjaunošanu, lai jūsu automašīna atkal izskatās kā jauna.

Mūsu auto pulēšanas pakalpojums ir ideāls, lai noņemtu virsmas bojājumus, piemēram,  mazus skrāpējumus un citus nelielus defektus. Mūsu speciālisti izmanto profesionālu pulēšanas aprīkojumu un pastas, kas palīdzēs atjaunot jūsu automašīnas krāsu un dot tai spoguļa spīdumu.

Ja jums ir bojājumi uz automašīnas virsmas, kas ir dziļāki par virsmas defektiem, piemēram, dziļi skrāpējumi, mūsu piedāvājuma klāstā ir arī.  auto dziļā pulēšana. Mūsu pieredzējušie speciālisti veiks nepieciešamos remonta darbus, lai atjaunotu jūsu automašīnas krāsu un izskatu.

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu auto apkopes pakalpojumu klāstu, kas sniegs jums iespēju atjaunot jūsu automašīnas izskatu un nodrošināt tās pareizu darbību. Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu auto pulēšanas, spodrināšanas un krāsas atjaunošanas pakalpojumiem Rīgā.

auto mazgāšana un spodrināšana - pilnīga atjaunošana
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.