Auto pulēšana – spodrināšana

Kas ir auto spodrināšana

Auto pulēšana jeb spodrināšana ir auto krāsojuma uzlabošana tā sākotnējā rūpnieciskā izskatā. Pirms krāsojuma pulēšanas, tiek veikta maksimāla auto virsbūves attīrīšana un auto mazgāšana no satiksmē iegūtiem, pielipušiem netīrumiem, kurus, veicot tikai ar parastu – ikdienas auto mazgāšanu, nav iespējams nomazgāt, tādēļ ir jāveic detalizēta auto mazgāšana. Attīrot virsmu no bituma, kukaiņiem, koku sulām un metālu daļiņām, tiek uzlabots krāsojuma spožums un krāsas dziļums, jo katrs nenomazgāts netīruma slānis aizsedz gaismas starus un neļauj virsmai iemirdzēties. Pēc virsbūves attīrīšanas, auto virsbūvei tiek veikta virspusēja pulēšana ar smalku abrazīvu pulēšanas pastu, atjaunojot tās sākotnējo spožumu. Auto spodrināšanu var veikt neierobežotā daudzumā, jo netiek būtiski samazināts krāsojuma slānis.

Kā uzturēt auto pēc spodrināšanas

auto pulēšana Rīgā
auto mazgāšana Rīgā
Auto spodrināšanā ietilpst arī aizsargslāņa uzklāšana, kas ir nepieciešama arī auto ikdienas kopšanā. Tirdzniecības vietās ir pieejami daudz un dažādi aizsargpārklājuma veidi:
  • smidzināmi ātrie kopšanas līdzekļi ar vasku vai bez tā, aizstājot vasku ar polimēriem
  • dažādi Karnaubas vaski cietā un šķidrā veidā

  • pārklājumi bez skrāpējumu maskēšanas īpašībām
  • ilgnoturīgāki hibrīdvaski – laboratoriski izstrādāti sintētiski vaski, ilgākai noturībai un ar Karnaubas vaska aizsardzības īpašībām

Aizsargpārklājums (auto vasks) tā pat kā dabā Karnaubas palmas vasks aizsargā auto krāsojumu no karstiem saules stariem (UV starojuma), skābiem lietiem, dažādiem ārējās vides apstākļiem. Aizsargpārklājums paildzina atjaunotā auto izskatu un atvieglo tā kopšanu. Dažādo vasku piedāvājuma klāsts no daudziem ražotājiem ir plašs, tāpēc mēs, sniedzot pakalpojumu, strādājam tikai ar kvalitatīviem, profesionāliem, laika gaitā izmeklētiem auto kopšanas materiāliem.

Kāpēc auto spodrināšanu uzticēt mums

Auto pulēšana jeb spodrināšana  ir it kā vienkārši saprotama virsmas atjaunošana un varētu šķist, ka ar darbam nepieciešamiem materiāliem un labvēlīgiem laika apstākļiem, auto pulēšanu var tikt veikta arī mājas apstākļos. Tomēr šim darbam ir jāpieiet ļoti rūpīgi – jāievēro darba secība un jābūt labai izpratnei un zināšanām par to, kas tiek veikts spodrināšanas procesā. Ar vieglprātīgu attieksmi un bez zināšanām, arī jaunu, vēl nesabojātu, auto krāsojumu var vienkārši sabojāt un būs nepieciešama jau padziļināta auto pulēšana krāsojuma defektu novēršanai.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.