Par auto pulēšanu

Kāpēc veikt auto pulēšanu

Katra lieta, ko ikdienā lietojam, laika gaitā nolietojas. Vai tie būtu ādas apavi, dators, vai Gucci somiņa. Jaunas, smukas lietas, kuras esam sev iegādājušies praktiskuma vai stila vadīti, ātrāk vai vēlāk nolietojas. Arī automašīna bez apkopju veikšanas zaudē savu veiktspēju, izskatu un cenu, un ikviens vēlētos, lai tas nolietojas vēlāk nekā ātrāk. Labākais risinājums, lai ilgstoši saglabātu lielisku automašīnas vizuālo izskatu, ir veikt atbilstošus, profesionālus auto pulēšanas darbus, kurus piedāvājam veikt Rīgā.  Auto pulēšana ir auto virsbūves krāsojuma daļas atjaunošana, kuru veicot pareizi, auto ar gadiem turpina izskatīties kā jauns.

Ideālā variantā jau jaunam, tikko no salona izbraukušam, auto ir ieteicams uzklāt aizsargpārklājumu. Gan krāsojumu, gan plastmasas detaļas – nekrāsotus moldingus, sānu spoguļus un lukturus, aizsargpārklājums aizsargās no ārējās vides negatīvās ietekmes un neļauj detaļām izbalēt, plaisāt, kā arī nodrošina auto vieglāku ikdienas kopšanu. Kad auto tiek kopts un uzturēts ar aizsargpārklājumu, būtiski tiek samazināts auto krāsojuma bojājuma risks.

auto pulēšana Rīgā
auto virsbūves pulēšana Rīgā

Lai pagarinātu auto vizuālā izskata pievilcību, ik pa laikam ieteicams veikt profesionālus spodrināšanas darbus, atjaunojot arī aizsargpārklājumu. Šādi kopjot auto, auto vienmēr būs skaists un, ja auto būs skaists – saimnieks būs priecīgs. Un priecīgs saimnieks būs veiksmīgs saimnieks.

Auto ekspluatācija bez aizsargpārklājuma ilgstošā periodā veicina ātrāku krāsas bojāšanos. Neaizsargājot auto, ātri pienāk brīdis jau nopietnākiem krāsojuma. Profesionāla Padziļinātā pulēšana ir darbietilpīgāks process, kuru veic auto pulēšanas meistari ar pieredzi, kas ir spējīgi novērtēt bīstamības momentus darbus uzsākot.  Katra auto padziļinātā pulēšana ir īpašs projekts, jo ikviena švīka ir unikāla, kā arī katrs auto ir ar dažādu krāsojuma biezumu un cietību. Tāpēc katras dziļākās švīkas labošana ir sevišķi izvērtējama.

Mēs parūpēsimies par Jūsu auto profesionālā līmenī un ieteiksim labāko risinājumu.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.