Cenas pakalpojumiem

Mūsu auto ķīmiskās tīrīšanas un pulēšanas uzņēmuma cenu lapa ir paredzēta, lai palīdzētu jums izprast mūsu piedāvājumus un cenas. Mēs cenšamies padarīt cenas pārskatāmas un viegli saprotamas, lai jūs varētu izvēlēties tieši to pakalpojumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Mēs piedāvājam dažādus auto tīrīšanas un pulēšanas pakalpojumus, piemēram, standarta auto tīrīšanu un pulēšanu, riepu spīduma uzlabošanu, auto virsbūves pulēšanu un daudzus citus. Mūsu cenu lapa ir strukturēta tā, lai jūs varētu viegli saprast, kāds ir katrs pakalpojums un cik tas maksā.

Standarta auto tīrīšanas un pulēšanas pakalpojums sākas no 50 EUR, bet cenas var atšķirties atkarībā no jūsu auto stāvokļa un apjoma.

Mūsu cenu lapa nav tikai par cenām, bet arī par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to, kā tie var palīdzēt jūsu automašīnai atgūt tās spīdumu un glītumu. Lai gan cenas ir svarīgas, mēs arī vēlamies, lai jūs būtu pārliecināti, ka mūsu pakalpojumi būs vērtīgi jūsu automašīnai un tās izskatam.

Ja jums ir jautājumi par mūsu pakalpojumiem vai cenām, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izprast mūsu piedāvājumus un palīdzēt jums sagatavot jūsu auto tam nepieciešamajai tīrīšanai un pulēšanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūsu auto ir ļoti netīrs vai bojāts, konkrētā pakalpojuma cena var atšķirties. Mēs informēsim jūs par jebkādiem papildu maksājumiem, pirms sākam darbu, lai jūs varētu plānot savu budžetu.

auto pulēšanas cena Rīga
auto ķīmiskā tīrīšana cena Rīgā

Mūsu uzņēmums piedāvā garantiju uz visiem pakalpojumiem, tādējādi jūs varat būt drošs, ka jūsu auto būs tīrs un spīdīgs. Ja jums ir jautājumi par mūsu pakalpojumiem, cenu lapu vai garantiju, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt.

Lai noskaidrotu precīzu pakalpojuma maksu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu, noraksturojot savas automašīnas vispārējo stāvokli

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.