Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana

Veicam jebkādu mīksto mēbeļu –  paklāju, dīvānu, krēslu un matraču ķīmisko tīrīšanu gan pie klienta mājās gan pie sevis servisā. Izmantojam tikai videi un cilvēkam draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.  Ja mēbeļu ķīmiskā tīrīšana nav nepieciešama Jums – pie mums ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes. kuras varēsiet uzdāvināt saviem mīļajiem svētkos.

Jebkurš no mums ir redzējis netīrus virtuves krēslus, dīvānus, paklājus vai matračus un no tā izbēgt nevar neviens. Jebkādas mēbeles sevī sāk uzkrāt nevēlamas smakas, netīkamus traipus un iegansti tam ir dažādi – svīšana naktīs, palicis slikti mājdzīvniekam vai cilvēkam, izlijis kāds dzēriens vai ēdiens un tamlīdzīgi. Mums ir risinājums visām Jūsu bēdām. Veiksim pie Jums mājās vai savā servisā Rīgā, brīvības ielā 116  kvalitatīvu mēbeļu ķīmisko tīrīšanu. Atbrīvosim Jūsu mēbeles no nevēlamām smakām, traipiem, mikrobiem – (putekļu ērcītēm uc.) Te mazliet aprakstīsim trīs populārākās lietas, ko klienti izvēlas tīrīt visbiežāk un uztic mums jau vairāku gadu garumā.

Dīvānu tīrīšana ir visbiežāk izmantotais pakalpojums, ko sniedzam saviem klientiem. Iztīrīsim jebkādas sarežģītības traipus no Jūsu dīvāna kā arī to atbrīvosim no nevēlamām smakām. Dīvānu ķīmisko tīrīšanu varam nodrošināt tikai pie klienta mājās. Iztīrīt dīvānu mūsu speciālists var vidēji 2-3 stundu laikā (atkarīgs no izmēriem). Pēc tīrīšanas dīvāns būs nedaudz mitrs, tādēļ tam jāļauj pēc mūsu darba pilnībā izžūt, tas parasti notiek 4-6 stundu laikā.

Paklāju ķīmiskā tīrīšana – tīram jebkāda veida paklājus un mīkstās grīdas segumus. Paklāju tīrīšanu veicam pie klienta mājās, bet ja klients nevēlas, lai paklājs paliktu mājās mitrs, to ir iespējams arī darīt mūsu telpās Rīgā, brīvības ielā116. Paklāju tīrīšanā arī tāpat kā citu mēbeļu tīrīšanā – tiek izmantota tikai eko tīrīšanas līdzekļi. Ja izvēlaties paklāju tīrīšanu mājās – ir jārēķinās, ka tas paliks nedaudz mitrs un pilnai tā izžūšanai būs nepieciešamas aptuveni 6-24 stundas, kuru laikā nav ieteicams staigāt pa to ar netīriem apaviem vai ļaut gulēt uz tā mājdzīvniekiem. 

Matraču ķīmiska tīrīšana ir veselīga miega garantija un to ir ieteicams veikt vismaz vienu reizi divos gados. Matraču tīrīšanas procesā tiks iznīcināti jebkādi mikrobi kā arī smakas un tas uzlabos Jūsu miegu, kas arī ir pats svarīgākais, lai cilvēks kārtīgi atpūstos un varētu noskaņoties jauniem darbiem. Matraču tīrīšanas kompāniju ir jāizvēlas ļoti rūpīgi un atbildīgi, lai nesāktos nevēlamas alerģiskas reakcijas. Mēs izmantojam tikai ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, kuri tiks arī ļoti rūpīgi un kārtīgi izskaloti, lai mēs būtu droši, ka pēc mūsu darba Jūs paliktu apmierināts klients, kas arī ir mūsu prioritāte. Matraču tīrīšanas ilgums ir atkarīgs no tā izmēriem un materiāla. Pēc tīrīšanas matracis būs mitrs un uz tā nevarēs gulēt aptuveni 4-8 stundas.

Mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas izmaksas
  • divvietīga dīvāna tīrīšana – EUR 35
  • trīsvietīga dīvāna tīrīšana – EUR 45
  • L veida stūra dīvāna tīrīšana – EUR 45-60
  • U veida dīvāna ķīmiska tīrīšana – EUR 50-70
  • matraču ķīmiskā tīrīšana – EUR 30-50
  • paklāju ķīmiskā tīrīšana – EUR 5-7 m2
  • krēslu ķīmiskā tīrīšana – EUR 5-25
  • Citas mēbeles – pēc vienošanās

Cenas ir norādītas aptuvenas un lielā mērā ir atkarīgas no mēbeļu izmēriem. Mēbeļu tīrīšanas cenas ir norādītas bez ierēķinātiem ceļa izdevumiem ja neatrodaties Rīgā. Ceļa izdevumi mēbeļu tīrīšanai Rīgā ir jau iekļauti cenā. Lai uzzinātu vairāk lūdzam sazināties ar mums privāti zvanot pa tālruni – 23668466 vai rakstot whatsapp ( to ērti var izdarīt uzreiz no mājaslapas)

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.