Profesionāla auto ķīmiskā tīrīšana uzņēmumiem - automašīnas spīdums un tīrība augstā līmenī.

Auto ķīmiskā tīrīšana uzņēmumiem

Auto salona pilna vai daļēja ķīmiskā tīrīšana mūsu ilgtermiņa sadarbības partneriem vai klientiem ar lielāku autoparku. Tas vienmēr izmaksā mazāk, bet saņemtā pakalpojuma kvalitāte paliks nemainīgi augsta. Kāpēc katru reizi meklēt auto ķīmiskās tīrīšanas kontaktus internetā un eksperimentēt ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, ja varat saņemt vislabāko cenu un ātrāko apkalpošanu?

Neatkarīgi vai esat : auto nomas uzņēmums, taksometra kompānija, kravu pārvadātāji, loģistikas firma ar savām fūrēm, valsts vai pašvaldības iestāde. Mēs jums varēsim sagatavot labāko piedāvājumu, jo mēs domājam ne tikai par savu, bet arī par jūsu peļņu. Un mēs zinām, ka nav biznesā dārgāku resursu par laiku. Veicam arī auto un citas tehnikas tīrīšanas pakalpojumus uzņēmumiem izbraukumā, ja tās ir atbilstoši aprīkotas un ir iespējams veikt kvalitatīvu auto, traktoru, fūres – vilcēju vai autobusu ķīmisko tīrīšanu

ķīmisko tīrīšanu varam nodrošināt pie mums servisā vai arī jūsu telpās, ja tās ir atbilstoši aprīkotas. Smago auto/fūres tīrīšanu varam nodrošināt arī uz atklātas vietas (stāvvietā, autobāzē..).

Slēdzot ilgtermiņa vienošanos, mēs varam jums piedāvāt nestandarta risinājumus, kas nodrošinās krietni labāku apkalpošanu nekā to spēj nodrošināt citi mūsu konkurenti.

Auto salonu ķīmiskā tīrīšana un rūpīga pieeja autobusu un smago automašīnu - fūres, vilcēja. uzturēšanai.
Auto ķīmiskā tīrīšana uzņēmumiem - profesionāla aprūpe, lai uzturētu jūsu transportlīdzekļus tīrus un spožus.
Uzņēmējiem - auto salona ķīmiskā tīrīšana, kas veicina uzņēmuma tēlu un nodrošina neatkārtojamu autoparku.

Mēs esam uzņēmums, kas specializējas auto, traktoru un fūru ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu sniegšanā. Mēs piedāvājam visaptverošu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu, ka jūsu transportlīdzekļi izskatās un darbojas kā jauni.Mūsu pieredzējušie tīrīšanas speciālisti izmanto tikai augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus un efektīvas tīrīšanas metodes, lai garantētu, ka jūsu auto, traktori un fūres ir pilnībā attīrīti no netīrumiem un izskatās kā jauni.

Mūsu pakalpojumi ietver iekšējo un ārējo tīrīšanu, riepu tīrīšanu, motoru tīrīšanu, rūpīgu sēdekļu tīrīšanu un citus speciālus pakalpojumus, piemēram, kravas kastes tīrīšanu.Mēs apzināmies, ka jūsu laiks ir vērtīgs, tāpēc mēs ļoti novērtējam jūsu uzticību, uzticot mums jūsu transportlīdzekļu tīrīšanu. Mēs garantējam, ka mūsu profesionālie pakalpojumi sniegs jums lieliskus rezultātus un jūsu auto parks būs augstākajā līmenī.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs ar prieku palīdzēsim jums uzturēt jūsu transportlīdzekļus labā vizuālā kārtībā! 

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.