Auto ķīmiskā tīrīšana uzņēmumiem

Auto salona pilna vai daļēja ķīmiskā tīrīšana mūsu ilgtermiņa sadarbības partneriem vai klientiem ar lielāku autoparku, vienmēr izmaksā mazāk, bet saņemtā pakalpojuma kvalitāte paliks nemainīgi augsta. Kāpēc katru reizi meklēt auto ķīmiskās tīrīšanas kontaktus internetā un eksperimentēt ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, ja varat saņemt vislabāko cenu un ātrāko apkalpošanu?

Neatkarīgi vai esat : auto nomas uzņēmums, taksometra kompānija, kravu pārvadātāji, loģistikas firma ar savām fūrēm, valsts vai pašvaldības iestāde – mēs jums varēsim sagatavot labāko piedāvājumu, jo mēs domājam ne tikai par savu, bet arī par jūsu peļņu un mēs zinām, ka nav biznesā dārgāku resursu par laiku. Veicam arī auto un citas tehnikas tīrīšanas pakalpojumus uzņēmumiem izbraukumā, ja tās ir atbilstoši aprīkotas un ir iespējams veikt patiesi kvalitatīvu auto, traktoru, fūres – vilcēju vai autobusu ķīmisko tīrīšanu

auto salona ķīmiskā tīrīšana Rīgā
auto salona ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Auto salona ķīmisko tīrīšanu varam nodrošināt pie mums servisā vai arī jūsu telpās, ja tās ir atbilstoši aprīkotas. Smago auto/fūres tīrīšanu varam nodrošināt arī uz atklātas vietas (stāvvietā, autobāzē..).

Slēdzot ilgtermiņa vienošanos, mēs varam jums piedāvāt nestandarta risinājumus, kas nodrošinās krietni labāku apkalpošanu nekā to spēj nodrošināt citi mūsu konkurenti.

Droši aizpildiet pieteikumu mājaslapā vai zvaniet un iespējams jau rīt jums vairs nebūs jādomā par sava autoparka tīrību!

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.