Piedzīvojumu Dāvana Tavam Auto: Kartes Ķīmiskajai Tīrīšanai un Pulēšanai

Mūsdienu tempā dzīvojot, auto ir kļuvušas par mūsu otrais mājokli, un tāpēc ir tik svarīgi rūpēties par tām kā par ģimenes locekliem. Lai izteiktu pateicību un piedāvātu neaizmirstamu piedzīvojumu, dod savam automašīnas īpašniekam dāvanu karti auto ķīmiskajai tīrīšanai un pulēšanai!

1. Automašīnas Mazgātava – Ceļojums uz Tīrību**

Dāvanu karte no vietējās automašīnas mazgātavas ir ceļojums uz tīrību un spīdumu. Sniedz savam auto izsmalcinātu kopšanu, kur eksperti rūpēsies par katru detaļu. No šampūna līdz rūpīgai pulēšanai – tavs auto spīdēs kā jauns.

2. Keramiskais Aizsargpārklājums – Ilglaicīga Svešķermeņu Aizsardzība

Izvēlies dāvanu karti, kas ietver keramisko vai citu aizsargpārklājumu. Tas ne tikai padarīs automašīnas krāsu spīdīgu, bet arī nodrošinās ilglaicīgu aizsardzību pret ārējiem faktoriem. auto krāsai piešķir jaunu dzīvotspēju.

3. Detalizējošs Auto Kopšanas Pakalpojums – Luksusa Piedāvājums

Izvēlies dāvanu karti detalizējošam auto kopšanas pakalpojumam, kurā ietilpst gan auto salona ķīmiskā tīrīšana, auto dziļā pulēšana vai spodrināšana. Tas ir kā spa diena jūsu automašīnai, kur tā saņems īpašu uzmanību. Sākot no salona tīrīšanas līdz riteņu mirdināšanai – šis pakalpojums rada augstāko līmeni automašīnas kopšanā.

4. Individuāli Piedāvājumi – Saskaņo Ar Savām Vēlmēm.

Vairākas automašīnas kopšanas vietnes piedāvā individuālus pakalpojumu komplektus. Izvēlieties dāvanu karti, kas ļaus saņēmējam izvēlēties konkrētu pakalpojumu saskaņā ar viņa vēlmēm un automašīnas vajadzībām.

5. Drošības Un Iespēju Apvienošana – Keramiskais Aizsargpārklājums + Detalizējošais Pakalpojums

Dāvanu karte, kas ietver gan keramisko aizsargpārklājumu, gan detalizējošo pakalpojumu, nodrošina optimālu rūpīgumu un ilglaicīgu aizsardzību. Tā ir ceļojums uz automašīnas perfektumu.

Neaizmirstams Ceļojums uz Spīdumu –

Dodot dāvanu karti ķīmiskajai tīrīšanai un pulēšanai, tu ne tikai pasniedzi spīdīgu auto, bet arī ļauj saviem draugiem un ģimenes locekļiem piedzīvot ceļojumu uz perfektu automašīnu. Ir laiks radīt neaizmirstamus mirkļus un rūpēties par saviem ceļa biedriem sakoptā automašīnā! ????????

Dāvanu karte auto ķīmiskajai tīrīšanai un pulēšanai
Piedzīvojiet automašīnas spīdumu un tīrību! Izvēlieties mūsu dāvanu karti un padariet savu auto kā jaunu
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.