Снятие авто наклеек

Нужно удалить старые наклейки с вашего автомобиля? Наша компания предоставляет услуги по удалению наклеек с автомобилей. Наклейки могут быть раздражающими и уменьшают эстетическое качество вашего автомобиля. Они также могут отвлекать от технических деталей вашего автомобиля, которые покупатели хотят увидеть.

Наш профессиональный персонал использует безопасные и эффективные методы удаления наклеек, чтобы ваш автомобиль выглядел как новый. Мы также можем помочь удалить следы клея и другие остатки, чтобы ваш автомобиль выглядел так, как будто на нем никогда не было наклеек.

Мы понимаем, что ваше время ценно, поэтому мы сможем приехать к вам и удалить наклейки на месте. Мы гарантируем качество нашей работы и стремимся обеспечить удовлетворение клиентов. Свяжитесь с нами, чтобы узнать больше о наших услугах по удалению наклеек с автомобилей.

maris ans
maris ans
2023-12-07
Ideāli, ļoti labs serviss un atsaucība
Lolita
Lolita
2023-11-25
Lielisks serviss, ļoti kvalitatīvi padarīts darbs! Gan attieksme, gan paveiktais darbs - izcils! Ja apsveriet šeit veikt auto ķīmisko tīrīšanu - tā būs 100% pareizā izvēle, ar gaidīto rezultātu! Rekomendēju un noteikti atgriezīsimies vēl! Paldies puiši, par paveikto darbu!
Aleksandar Aleksandrov
Aleksandar Aleksandrov
2023-11-21
Great company to dry clean the interior of your car!! Very polite and fast service!
Andrey Morozov
Andrey Morozov
2023-11-05
Thanks for professional approuch. Highly recommend!
Jānis Sarāns
Jānis Sarāns
2023-11-01
Lielisks serviss, precīza un ātra apkalpošana. Speciālisti atlasa un piedāvā piemērotākos risinājumus. Ļoti laba pakalpojumu cenas un to kvalitātes proporcija. Noteikti iesaku citiem un arī pats turpmāk izmantošu.
Kanepes Films
Kanepes Films
2023-10-31
Sazvanīju tīrītavu un man tika piedāvāti vairāki datumi un iespēja izvēlēties laiku, kad nodošu auto. Saruna notika patīkamā, profesionālā manierē, bez liekvārdības, kas uzreiz viesa uzticību uzņēmumam. Nenoliegšu, ka arī labās atsauksmes nospēlēja iedrošinošu lomu lēmuma pieņemšanā, izvēloties 365 autosalonu. Nodevu, diezgan piedrazotu Škoda Kodiaq, kurš visu vasaras sezonu pavadīja braucot darbos pa lauku ceļiem, kā arī brīvajās dienās vadāja ģimeni ar diviem suņiem uz vasarnīcu un jūru, kur suņi peldējās, rakās pa dobēm un darīja visu, ko vien varat iedomāties darām divus pilsētas "parketniekus" lauku brīvē 🙂 Nu un pēc tam šie pārlaimīgie sivēni iekāpjot mašīnā, momentā aizmiga un visu ceļu līdz pilsētai, centīgi maitāja gaisu, jo abiem ir niķis saēsties zāli. Autosalonā iebraucu 8:30 no rīta un jau 16:00 saņēmu sakoptu auto. Sajūta, tiešām, bija tāda pati, kā brīdī, kad ar to izbraucu no veikala. Par pakalpojumu, 2024. gada, 31. oktobrī, samaksāju 160 eur. Noteikti iesaku šo vietu, - profesionāli, bez gumijas stiepšanas un ļoti kvalitatīvi. Paldies meistaram. P.s. nekad neaizmirstiet atstāt čaju 😉
Miks Brakovskis
Miks Brakovskis
2023-10-28
Liels paldies, auto lukturi nopulēti ātri un kvalitatīvi. Apkalpošanas kultūra un punktualitāte līmenī. Iesaku!

Что мы предлагаем

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.