Auto padziļinātā pulēšana

Kas ir auto padziļināta pulēšana

Auto padziļinātā pulēšana tiek veikta uzskatāmi bojātam auto krāsojumam. Tādiem defektiem kā:
  • izbalējis krāsojums
  • īpaši sašvīkāts krāsojums, kas radies gadiem nepareizi kopjot un mazgājot auto
  • lokāli dziļāki skrāpējumi
  • neprofesionāli veikti pulēšanas darbi (hologrammu defekts)

Auto krāsojuma padziļinātas pulēšanas procesā tiek noņemts līdz pat 20 mikroniem krāsojuma slānis un nav ieteicams padziļinātu pulēšanu veikt vairāk par trīs reizēm auto dzīves laikā. Tāpēc īpaši jāizvērtē katras dziļākās švīkas labojams. Izvēloties auto pulēšanu pie mums, ikvienu defektu novērtēs pulēšanas speciālists un ar klientu tiek izrunāta katra defekta, īpaši padziļinātu skrāpējumu, novēršana.

auto pulēšana Rīgā
auto pulēšana Rīgā

Kā uzturēt auto pēc padziļinātās pulēšanas

Ņemot vērā krāsojuma biezuma samazināšanos pēc padziļinātas pulēšanas, īpaši svarīgi virsmu ir aizsargāt no ārējās vides nelabvēlīgiem apstākļiem, to pārklājot ar labāko aizsardzības pārklājumu. Aizsargpārklājumam jābūt noturīgam, ar labām hiodrofobiskām, ūdens un satiksmes netīrumu atgrūdošām īpašībām, kas veicina labu pašattīrīšanos lietus laikā. Pārklājumu ieteicams kopt un uzturēt ar auto šampūniem, kuru sastāvā ir aizsargpārklājuma piedevas ar ūdens un netīrumu atgrūšanas īpašībām. Tas viss kopā veicina auto atjaunotā izskata saglabāšanu ilgstošā periodā.

Kāpēc auto pulēšanu uzticēt mums

Domājot par krāsojuma ilgmūžību, īpaši retiem auto eksemplāriem, kur oriģinālā krāsojuma saglabāšana ir ļoti svarīga, pareizu auto pulēšanu jāveic dziļās švīkas nelabojot pilnīgi, jo katra nākamā padziļināta auto pulēšana palielina risku izpulēt virsmu līdz nākošam krāsojuma slānim. Ja krāsojums tiek izpulēts līdz zemākajam slānim, diemžēl, vienīgais risinājums ir detaļas pārkrāsošana. Tāpēc mēs īpaši rūpīgi novērtēsim Jūsu auto krāsojuma kvalitāti un ieteiksim tikai labāko un piemērotāko risinājumu tieši Jūsu automašīnai. Lai pieteiktu padziļinātu auto pulēšanu, mums auto jāredz klātienē, tamdēļ gaidīsim Jūs pie sevis ciemos pašā Rīgas centrā. iepriekš vienojoties par auto atvešanas laiku.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.