Auto krāsojums un tā defekti

Kāpēc veikt pulēšanu

Neapšaubāmi, auto krāsojums ar atšķirīgi izvēlētu krāsojuma toni, padara mūsu auto krāšņu un pamanāmu uz ceļa, tomēr galvenā krāsojuma funkcionalitāte ir aizsargāt metālu no tā dabīgās sairšanas – rūsēšanas. Krāsojums sastāv no vairākiem slāņiem:
  • grunts kārta
  • krāsa – izvēlētais krāsas tonis
  • aizsargslānis krāsai – laka
Šis pēdējais krāsojuma slānis ir arī biezākais un tas tiek arī atjaunots auto pulēšanas procesā. Dažādiem auto ražotājiem ir atšķirīgs krāsojuma biezums, tāpēc jābūt uzmanīgiem izvēloties pulēšanas jaudu. Īpaši ir jābūt uzmanīgiem pulējot japāņu auto, plānā auto krāsojuma dēļ.
auto virsbūves pulēšana Rīgā
auto pulēšana Rīgā
Mūsu pieredzējušajiem meistariem ir specializēti instrumenti ar kuriem pārbaudīt, defektēt auto pirms pulēšanas uzsākšanas un, izrunājot ar klientu ieteicamo pulēšanas darbu virzienu, var drošāk vienoties par veicamiem darbiem un izmaksām. Ja padziļināts skrāpējums ir sasniedzis nākošo krāsojuma slāni (vai grunti, akrila krāsojuma gadījumā), tad šis defekts nav labojams. Ja švīka jau sasniegusi metālu, tad pēc iespējas ātrāk šī vieta ir jāpiekrāso, lai izvairītos no metāla korodēšanas procesa sākšanās.

Kā veidojas cena

Zinošam pulēšanas meistaram dažādi krāsojuma defekti ir labojami ar atšķirīgu darbā ieguldītu laiku, tāpēc ir atšķirīgs pulēšanas darbu piedāvājums. Kā piemēram, tādi darbi kā spodrināšana, kuras laikā tiek atjaunots nedaudz sabojāts krāsojums vai mazu skrāpējumu, kas lauž saules atspulgu uz auto virsbūves krāsojuma, novēršana būs ātrāka un lētāka. Savukārt, padziļināti auto pulēšanas darbi, kas veicami vecākiem auto, kad ar gadiem auto krāsojums tiek sabojāts mazgāšanas laikā, ārējās vides apstākļu dēļ vai dažādi dziļāki skrāpējumi iegūti neveiksmīgas auto lietošanas laikā, būs laikietilpīgāki un attiecīgi arī dārgāki.

Mēs izvērtēsim Jūsu auto krāsojuma stāvokli un ieteiksim atbilstošāko risinājumu Jūsu vēlmēm un Jūsu auto vajadzībām.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.