Auto aizsargpārklājums krāsai

Kāpēc vajag lietot aizsargpārklājumu

Laika gaitā auto krāsojumu bojā UV starojums, skāba vide – skābie lieti, putnu izkārnījumi. Auto krāsojums paliek blāvāks, auto izskats pasliktinās un krāsojuma bojājuma, mikroplaisu ietekmē virsbūves detaļu aizsardzība samazinās. Virsbūve sāk korodēt un sākas neatgriezenisks auto virsbūves sairšanas process. Tāpēc, lai paildzinātu auto mūžu un uzturētu tā labu izskatu, tiek pielietoti dažādi krāsojuma aizsargpārklājumi, lai pēc auto pulēšanas nebūtu vairs par to jāuztraucas.

Kādu auto aizsargpārklājumu izvēlēties

  • Kā vienkāršākais aizsargpārklājums auto kopšanā ir auto šampūns ar vaska piedevām. Mazgājot auto ar šampūnu, auto virsbūve tiek noklāta ar plānu vaska kārtu, kas ir maz noturīga un šāda pārklājuma aizsardzības darbība tiek nodrošināta līdz nākamai mazgāšanas reizei, kad vaska uzklāšana automašīnai jāveic ir atkārtoti.

auto pulēšana ar keramiku Rīgā
auto pulēšana ar keramiku Rīgā
  • Jau labāki aizsargpārklājumi ir dabīgi Karnaubas cietie vaski, pastas vai šķidrā veidā. Šie vaski īpaši uzlabo krāsas izskatu, tās piesātinātību, dziļumu. Uz auto krāsojuma šādi vaski, saglabājas līdz trīs mēnešiem, ja papildus mazgāšanā tiek izmantotas vaska piedevas.

  • Nākamais solis aizsargpārklājumiem ir jau uz Karnaubas palmu vasku īpašībām balstīti laboratorijās uzlaboti hibrīdvaski, sīlanti un keramiskais auto aizsargpārklājums. To svarīgākais radīšanas mērķis ir aizsargāt krāsojumu kā dabīgiem vaskiem un būt ilgnoturīgākiem.

  • Keramiskais auto pārklājums ir visnoturīgākais no iepriekš minētiem ar augstākām hidrofobām, pašattīrošām īpašībām. Keramiskie pārklājumi nemaskē defektus, tāpēc keramikas pārklājumus visbiežāk izmanto tieši pēc auto padziļinātās pulēšanas, kad, saistībā ar krāsojuma slāņa samazināšanos, ir svarīgi kvalitatīvāk aizsargāt krāsojumu.

Aizsargpārklājums (auto vasks) tā pat kā dabā Karnaubas palmas vasks aizsargā auto krāsojumu no karstiem saules stariem (UV starojuma), skābiem lietiem, dažādiem ārējās vides apstākļiem. Aizsargpārklājums paildzina atjaunotā auto izskatu un atvieglo tā kopšanu. Dažādo vasku piedāvājuma klāsts no daudziem ražotājiem ir plašs, tāpēc mēs, sniedzot pakalpojumu, strādājam tikai ar kvalitatīviem, profesionāliem, laika gaitā izmeklētiem auto kopšanas materiāliem.
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.