auto pulēšana Rīgā

Par mums

Kompānija ‘’Auto365” specializējas auto kopšanas – ķīmiskās tīrīšanas un pulēšanas jomā kopš 2012. gada. Mēs esam tā kompānija, kurai ir svarīgs gala rezultāts, tamdēļ turpinām mācīties un pilnveidoties arī šodien, pat pēc 10 gadu uzkrātās pieredzes. Mums ir iegādāta un pielietojam pašu labāko auto tīrīšanas kā arī auto pulēšanas tehniku, kura arī ir pilnībā anti-alerģiska. Tāpat veicam arī auto žāvēšanu pēc ķīmiskās tīrīšanas, tādēļ varam piedāvāt savus pakalpojumus jebkuram visa gada ietvaros – neatkarīgi ir ziema vai vasara. Un klients var būt drošs, ka auto saņems pilnībā sausu un bez nevēlamām ķīmijas smakām.

Ar mūsu auto ķīmiskās tīrītavas un pulēšanas centru ir izveidojušās daudz sadarbības ar dažādiem uzņēmumiem, kuri uzticas mums daudzu gadu garumā. Kuri mūs ir novērtējuši ļoti augstu un atgriežas pie mums atkārtoti, kā arī privātpersonas mūs iesaka saviem draugiem un radiem, par ko mums tiešām ir liels prieks un esam pateicīgi par to . Savu darbu mēs darām ar prieku un entuziasma pilni, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu jebkuram auto un klients būtu apmierināts uz visiem 100%.

Mūsu vēlme ir sniegt patiesi labāko pakalpojumu par pieejamu cenu visiem, lai katrs mūsu klients sajūt to kā ir braukt patiesi sakoptā auto pat ja tas ir 10 un vairāk gadus vecs. Ļoti patīkami ir tieši tādēļ apkalpot klientus, kuri nesen ir iegādājušies auto un viņiem tieši iesaka mūs, lai auto ķīmiski iztīrītu vai veiktu auto pulēšanas darbus. Vai tieši otrādi – klients vēlas pārdot sakoptu auto un arī tad kāds draugs par mums ir dzirdējis. Esam patiesi pateicīgi par katru, kurš mūs iesaka un patiesi lepni ieņemt līdera pozīciju auto pulēšanas vai auto ķīmiskās tīrīšanas ziņā.

auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
auto pulēšana Rīgā

Neatkarīgi no tā, cik pedantisks ir auto īpašnieks, ir gandrīz neiespējami pasargāt automašīnu no piesārņojuma. Smiltis, sniegs ar sāli, ceļu ķimikālijas, izlijusi kafija un citi dzērieni, drupatas, mati, vilna, drēbju pūkas, putekļi un netīrumi, kas nokļūst uz automašīnas virsbūves vai nonāk automašīnas salonā.

Mūsu auto ķīmiskās tīrītavas un auto pulēšanas centrā ir viss nepieciešamais, lai novērstu praktiski jebkādas auto salona vai auto virsbūves defektus. Neatkarīgi no tā vai vēlaties tikai nopulēt auto lukturus, vai pulēt un aizsargāt visu automašīnas virsbūvi. Populārākais pakalpojums, kuru veicam  ir auto ķīmiskā tīrīšana.  Ja Jums ir sūdzības tikai par konkrētām auto salona tīrīšanas zonām – piemēram, auto krēsli ir palikuši netīri, jo bērni mīl niķoties neēduši vai atverot limonādi pudele bija sakratījusies un nonāca uz auto griestiem -jebkādas auto salona bēdas un problēmas var uzticēt mums, jo strādājam ar garantiju un godprātīgi.

Aquapel
Karcher
3M
Chemical Guys
Meguiars
Mirka
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.