Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana

Sakarā ar pakalpojumu paplašināšanu, piedāvājam dīvanu, klubkrēslu un krēslu ķīmisko tīrīšanu Rīgā un Liepājā. Mīksto mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas cenas ir atkarīgas no mēbeles izmēriem un tīrāmo traipu specifikas. Tīrot mīkstās mēbeles, izmantojam tikai Latvijā ražotu ekoloģisku ķīmiju, kas dod iespēju tīrīt arī mēbeles skolās, pirmskolu iestādēs un ārstniecības iestādēs.

Mīksto mēbeļu tīrīšana visbiežāk ir nepieciešama cilvēkiem, kuri ir nesen ievākušies jaunā dzīvoklī vai arī pārvācas un vēlas nodot dzīvokli lieliskā stāvoklī. Tāpat mēbeļu tīrīšana noder cilvēkiem, kuriem ir paaugušies bērni vai kuriem mājdzīvnieks ir “iezīmējis” mīksto mēbeli. Neatkarīgi kādi traipi ir uz jūsu mēbeles, droši zvaniet un mēs centīsimies jums palīdzēt no tā atbrīvoties paša spēkiem vai arī atbrauksim to iztīrīt.

Lai noskaidrotu precīzas ķīmiskās tīrīšanas cenas, lūdzu sazinieties ar mums pa tālrunu  23668466

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pakalpojumi autovadītājiem
Average rating:  
 3 reviews
by RD Mājokļu un vides departaments on Pakalpojumi autovadītājiem

Iesakām SIA "Greenline Service" kā uzticamu, atsaucīgu un drošu partneri.

by Sandra on Pakalpojumi autovadītājiem

Ietaupījām 300eur, jo nav jāpērk jauns atpūtas dīvāns viesistabai 🙂 visi pleķi pazuduši.

by Arnolds on Pakalpojumi autovadītājiem

Atvedām pie "greenline auto" ģimenes mantojumā nodotos krēslus, kuru vizuālais stāvoklis pēc pāris gadu atrašanos pieliekamajā kambarī bija diezgan pabriesmīgs. Diennakts laikā atguvām atpakaļ tīrus, smaržīgus un sausus krēslus!Paldies!

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×