Auto ķīmiskā tīrīšana

Piedāvājam kvalitatīvu auto ķīmisko tīrīšanu Rīgā   sākot no EUR 130 par visu auto salona tīrīšanu.

Precīzas auto ķīmiskās tīrīšanas izmaksas varēsim noteikt redzot auto klātienē, aptuvenu auto salona tīrīšanas cenu noteiksim pēc sarunas ar klientu jau pa telefonu.

Auto salona tīrīšanas cenu ietekmē daudz un dažādi faktori:

  • Auto modelis un izlaiduma gads,

  • Grīdas gaišas vai tumšas krāsas,

  • Cik daudz uz grīdām ir smiltis, sāls utt.,
  • Vai automašīnā ir smēķēts, vai ir citas nevēlamas smakas,
  • Automašīnas griesti ir gaiši vai tumši, vai pārlīmēti,
  • Vai auto ir pārvadāti dzīvnieki,
  • Auto ir ar ādas, pusādas vai auduma salonu,
  • Automašīnā ir izlieta eļļa vai degviela,
  • Kādi ir traipi uz dažādām virsmām un no kā šie traipi ir radušies.
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Mēs veiksim detalizētu auto ķīmisko tīrīšanu pilnīgi visam auto salonam un bagāžas nodalījumam.  Mums ir visa nepieciešamā tehnika, lai novērstu visas sakrājušās auto salona problēmas – izvērtējot reālo situāciju.  Strādājam tikai ar pasaulē atzītiem auto tīrīšanas līdzekļiem un auto salona tīrīšanas tehniku. Pēc auto tīrīšanas, auto tiks žāvēts ar tam paredzētu speciālu tehniku – tādēļ varam auto ķīmisko tīrīšanu veikt visa gada ietvaros neņemot vērā laikapstākļus.

Gadījumā, ja jūsu automašīnas salons ir ļoti labā stāvoklī un jums ir sūdzības tikai par konkrētiem traipiem, piemēram, uz auto krēsliem vai citām zonām, ko vēlaties iztīrīt, arī tad mēs varam palīdzēt. Neatkarīgi vai vēlaties tīrīt automašīnas priekšējās sēdvietas, nosausināt vai iztīrīt auto grīdas segumu, iztīrīt automašīnas  griestus vai atbrīvoties no  švīkām uz auto griestiem.

Pie mums ir profesionāla auto ķīmiskā tīrīšana, kura tiek veikta izmantojot cilvēkam un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kas ļaus Jums un Jūsu pasažieriem izvairīties no nevēlamām alerģiskām reakcijām. Mūsu auto tīrīšanas – kopšanas līdzekļi ir pilnībā droši bērniem, mājdzīvniekiem utt.

Mūsu pakalpojumus jūs varat pieteikt, zvanot pa tālruni +371 23668466 katru darba dienu un sestdienās no pl. 8:30 līdz 19:00.

auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.