Cenas

auto pulēšanas cena Rīga
auto ķīmiskā tīrīšana cena Rīgā
Katrs auto, kurš atbrauc līdz mums ir vērtējams individuāli, bet mēs apsolām ne tikai novērtēt, izstāstīt un paskaidrot. Mēs arī centīsimies Jums piedāvāt labāko cenu, kura ir iespējama un atbildīs Jūsu vēlmēm, lai nodrošinātu patiesi labu ķīmisko tīrīšanu auto vai jebkādus auto pulēšanas darbus.

Ja Jūsu automašīnai ir tikai kāda noteikta detaļa, kuru jāizpulē padziļināti, piemēram avārijas gadījumā un pārējo auto vēlaties tikai nospodrināt un aizsargāt – arī tur mēs varam Jums atrast labāko cenu un sniegt patiešām labu pakalpojumu, kuru Jūs varēsiet novērtēt kā jebkurš klients, kurš izvēlas Mūs un uztic mums savu auto, lai to ķīmiski iztīrītu vai veiktu jebkādus auto virsbūves, vai auto lukturu pulēšanas darbus.

Kā jau minējām, jebkuru auto mēs vērtējam individuāli, jo citam kāda švīka uz auto virsbūves vai mazliet izlijusi sula uz auto krēsliem ir nieks.. Bet, ir klienti, kuri jau uztraucas par, piemēram, koku sulu, kura salijusi uz auto vai bitumu, kuru nomazgāt vairs nav tik vienkārši. raugoties uz tik daudz un dažādiem klientiem ir grūti izsecināt, kāds ir patiesais auto stāvoklis un ko tieši klients vēlas.. Reizēm atbrauc klienti, kuriem gribas pilnu auto ķīmisko tīrīšanu, lai gan ir nepieciešama vienkārši ātrā auto salona tīrīšana. Tāpat ir klienti, kuri grib padziļinātu auto pulēšanu, bet auto drīkst tikai uzspodrināt, jo krāsas biezums auto virsbūvei ir jau pārāk mazs. Neatkarīgi no tā vai Jums ir nepieciešama auto ķīmiskā tīrīšana vai auto pulēšana – mums ir jāredz auto klātienē. Padziļinātu auto pulēšanu varam tikai piedāvāt pēc auto apskates, lai izvērtētu reālo auto stāvokli un varētu uzsākt kvalitatīvu darbu.

Mēs izvērtēsim Jūsu auto krāsojuma stāvokli kā arī auto salona stāvokli un ieteiksim atbilstošāko risinājumu Jūsu vēlmēm un Jūsu auto vajadzībām.

Lai noskaidrotu precīzu pakalpojuma maksu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu, noraksturojot savas automašīnas vispārējo stāvokli un kas tieši Jūs uztrauc visvairāk.
auto365

Kontakti

Brīvības iela 116, Rīga
info@auto365.lv
+371 23668466

Darba laiks:
P.-S. 08:30 - 19:00
Sv. - slēgts

© auto365. Visas tiesības aizargātas.