auto tīrīšana

Auto salona tīrīšana naktīs

volvo c30 salona tirisana

Pēc uzņēmēju un biznesa cilvēku lūgumiem, esam uzsākuši auto ķīmisko tīrīšanu arī nakts laikā. Šis pakalpojums būs ideāli piemērots visiem tiem uzņēmējiem un privātpersonām, kuras dienas laikā nevar atteikties no sava auto, piemēram auto nomas kompānijām, limuzīnu īpašniekiem, privātajiem šoferiem un citiem. Auto tīrīšana ar salona žāvēšānu aizņem vidēji 8-10 stundas, tāpēc atvedot automašīnu pie mums uz pl. 18:00, 19:00 vai 20:00, varēsiet to saņemt atpakaļ jau pl. 9:00 nākamajā rītā. Vienmēr varam vienoties arī par citiem laikiem!

Nakts auto tīrīšana cenu ziņā neatšķiras ar mūsu līdzšinējiem pakalpojumiem, kas tika nodrošināti dienas laikā. Lai uzzinātu par cenām, droši ieskatieties sadaļā Auto ķīmiskās tīrīšanas cenas vai sazinieties ar mums personīgi pa telefonu vai caur epastu.

Salona ķīmiskā tīrīšana -50%

50% atlaide auto tīrīšanai

Salona ķimiskā tīrīšana ar 50% atlaidi. Ja jūs esat ieplānojuši veikt sava auto salona ķīmisko tīrīšanu, tad iespējams šis mūsu piedāvājums jums interesēs. Sakārā ar pārcelšanos uz jaunām telpām Brīvības ielā 116, Rīgā , piedāvājam 0 5 drosmīgākajiem klientiem saņēmt 50% atlaidi. Jāsaka, ka šī nebūs “haļava”, jo lai saņemtu atlaidi būs jāpieliek arī neliela piepūle.

Piedāvājums vairs nav aktuāls.

Taču ja esi drosmīgs un tev patīk izaicinājumi, tad raksti mums vai zvani un saki, ka vēlies saņemt 50% atlaidi pilnai auto salona ķīmiskajai tīrīšanai. Lai uzzinātu mūsu pamatcenas, ieskatieties sadaļā Salona ķīmiskā tīrīšana

Kā pārdot automašīnu par maksimālo cenu

Auto pārdošana

Vismaz reizi mūžu katrs autovadītājs ir meklējis automašīnu iegādei, retāk mēs meklējam kādu, kuram pārdotu jau iegādātu automašīnu. Tomēr ja mēs vēlamies pārdot savu automašīnu, tad kā mēs varētu panākt, ka tā tiktu pārdota par maksimālo tirgus cenu?

Vispirms jau būtu vērts automašīnu atrādīt kādam auto speciālistam, lai noskaidrotu kādi ir auto defekti vai kuras lietas varētu pielabot. Protams, ja mēs gribam pārdot 1992.gada Golf III par EUR 600 , tad mēs neieguldīsim vairākus simtus eiro, lai paceltu auto vērtību par EUR 50-100, bet ja defekti vai uzlabojumi mums prasa mazus ieguldījumus, tad kāpēc to neizdarīt?

Kad ir tikts galā ar auto “veselības stāvokli”, tad ir jāpadomā par tehnisko apskati, jo šāda lieta parasti palīdz pārdot automašīnu ātrāk. Ja jums ir iespēja iziet TA, tad labāk to izdarī, jo tas krietni palielinās iespēju, ka jau pēc mēneša būsiet savam auto atraduši jaunu saimnieku.

Esiet vienmēr godīgi savos sludinājumos un pret potenciālo pircēju, jo godīgums var nedaudz samazināt auto vērtību, bet tas vismaz neatbaidīs pircējus.

Pirms auto fotogrāfēšanas sludinājumiem veiciet auto mazgāšanu un nepieciešamības gadījumā arī auto ķīmisko tīrīšanu. Ir nācies pārdošanā redzēt automašīnas, kurās iesēžoties sāk reibt galva no degvielas un eļļu smakas salonā. Tāpat auto salonā “nospeķotas” pogas, stūre un ātruma pārslēdzējs noteikti nepaātrinās jūsu automašīnas pārdošanu. Ja tas ir iespējams, tad veiciet paši automašīnas salona kapitālo tīrīšanu, bet ja auto sēdekļos ir manāmi pleķi, galvas atbalsti ir krietni taukaini un apskatot auto salonu ar skatu no malas jums pašam to negribētos pirkt, tad ir vērts padomāt par auto nogādāšanu uz ķīmisko tīrītavu. Pirms tam gan noskaidrojiet cenas un izdomājot ko īsti vēlaties tīrīt. Dārgas automašīnas gadījumā būtu vērts veikt pilnu ķīmisko tīrīšanu, jo papildus EUR 50-70 jūs atpelnīsiet, ja auto nebūs jātirgo 6 vai 12 mēnešus.

Un visbeidzot veiciet tirgus izpēti! Ieejiet zip.lv , ss.lv vai kādus specializētos auto tirdzniecības portālos, lai noskaidrotu kāda ir vidējā cena par kādu pārdod jūsu mašīnai līdzvērtīgu auto. Ja vēlaties pārdot auto par maksimālo cenu un nekur nesteidzaties, varat sākotnēji auto piedāvāt par maksimālo tirgus cenu un tad palēnām cenu laist lejā vai arī pie sludinājuma norādīt, ka cena ir runājama.

Pelējums auto salonā – cik nopietni tas ir?

Pelējums auto salonā

Sāksim ar to, ka pelējumu veido sēnītes, kuras vairojas ar sporām, savukārt šīs sporas var radīt jūsu veselībai nopietnas problēmas un tas attiecas ne tikai uz cilvēkiem ar asmātiskām problēmām. Pelējuma sēnīšu sporu ilgstoša iedarbība uz organismu var radīt gan elpceļa slimības, gan citas veselības problēmas. Tāpēc būtu muļķīgi teikt, ka pelējums ir tikai vizuāli nepievilcīgs traips jūsu automašīnā! Turklāt bieži pēc auto nepareizas pārziemošanas automašīnas salonā ir sastopams ne tikai viens pelējuma pleķītis, bet gan viss auto salons ir pārklāts ar pelējumu.

Pirmā doma, kas rodas, ir paņemt ķīmiju un ūdeni un šo problēmu veiksmīgi atrisināt, bet ir svarīgi zināt, ka nepareiza pelējuma sēnītes tīrīšana var radīt gan problēmas jūsu veselībai tīrīšanas brīdī, jo sporas izplatās pa gaisu, gan arī radīt problēmas vēlāk, jo domājot, ka pelējums ir iznīcināts, jūs par to aizmirsīsiet, bet patiesībā jūsu auto būs piesūcināts ar pelējuma sēnītes sporām, kas ik pa laikam nokļūs vadītāja un pasažieru elpceļos.

Tāpēc ir svarīgi pelējuma likvidēšanu no auto salona uzticēt speciālistiem, kas ar to nodarbojas ikdienā un kam nesagādās problēmas pelējumu iznīcināt pilnībā. Cik maksā pelējuma likvidēšana no auto salona? Veicot pilnu auto salona ķīmisko tīrīšanu tiks tīrīts arī pelējums, bet kopējās izmaksas noteiks klientu apkalpošanas speciālists, kad zvanīsiet par auto pieteikšanu vai arī tīrīšanas speciālists, kurš var auto novērtēt uz vietas servisā. Ar ķīmiskās tīrīšanas izcenojumu varat iepazīties  auto ķīmiskās tīrīšanas cenu lapā

Auto tīrīšana ar tvaiku – mīti un fakti

Auto tīrīšana ar tvaiku

Jau vairākus gadus Latvijā tiek piedāvāts pakalpojums – auto mazgāšana un auto tīrīšana ar tvaiku. Daudziem cilvēkiem šis pakalpojums šķiet interesants, bet tajā pat laikā cilvēki par šo lietu zina diezgan virspusēji, tāpēc vēlētos šajā rakstā apskatīt dažus faktus par auto tīrīšanu ar tvaiku.

Auto tīrīšana un mazgāšana ar vaiku viennozīmīgi ir efektīvs un ekoloģisks veids, ka uzturēt kārtībā savu automašīnu, bet vai tīrīšana ar tvaiku derēs visus gadījumos un vai vienmēr tas ir efektīvākais veids?

1. Auto salona tīrīšana ar tvaiku iznīcina pelējuma sēnīti, mikrobus un putekļu ērcītes!? JĀ un NĒ!

Tā kā tvaiks, kas tiek lietots sasniedz pat 110 grādus pēc Celsija pie izvada, tad viennozīmīgi, tas var iznīcināt dažādus mikrobus, pelējuma sēnīti un ērcītes, bet aktuāli ir divi jautājumi :  1) vai ar tvaiku mēs varam panākt, ka vienmērīgi tiek pāriets pāri katram auduma vai plastmasas centimetram; 2) vai izejas gals ir pietiekoši tuvu pelējuma sēnītei, jo atvirzot karstā gaisa plūsmu no tīramās virsmas, temperatūra uz virsmu jau var būt tikai 60-70 grādi pēc celsija, kas pelējumu tikai daļēji nomazgā un “sasilda”.

2. Tvaiks spēj iztīrīt vietas auto salonā un uz auto virsbūves, kur nevar tikt klāt ar ūdens tīrīšanu!?  JĀ!

Tvaika katli un putekļusūcēji darbojas ar augstu spiedienu un viennozīmīgi, ka augstspiediena tvaikam ir vieglāk iekļūt vietās, kur to nevar izdarīt ar ūdeni pat zem augsta spiediena. Turklāt dažās vietās ūdeni nemaz nevar lietot – piemēram, autobusa salonā zem metāla detaļām vai loga rāmja iekšpusē, kur ir šauras spraugas, ko nevar iztīrīt ar  lupatiņu vai birstīti.

3. Ja tiek piedāvāta auto tīrīšana ar tvaiku, tad viss salons tiek tīrīts ar tvaiku!? JĀ un NĒ!

Ir jāņem vērā, ka automašīnas salona tīrīšana ne vienmēr ir iespējama ar tvaiku un ne vienmēr tas ir labākais veids. Piemēram, jaunākajām automašīnām ar plašu elektronisku sistēmu būtu ieteicamāk izmantot sēdvietu un grīdas apsmidzināšanu ar šķirdumu – nekā izpūst visu mašīnu ar tvaiku, jo tvaiks var radīt kādu īssavienojumu, bet mitruma izsmidzināšana var notikt kontrolēti un tikai uz vietām, kur tas nepieciešams.

 4. Auto mazgāšana ar tvaiku ir saudzējošāka auto virskārtai! JĀ!

Lai gan pie tvaika izejas ir diezgan liels spiediens, tomēr tvaika strūkla rada krietni mazāku sitienu kā līdzvertīga spiediena ūdens mazgātājs. Ja ar Karcher ūdens mazgātāju var ieplaisājušu logu sabojāt vēl vairāk, tad auto mazgāšana ar tvaiku neradīs šādam stiklam nekādu papildus traumu, jo tvaiks darbojas līdzīgi kā spēcīga gaisa strūkla, tikai karsta un mazu ūdens daļiņu saturoša.

5. Auto mazgāšana ar tvaiku var sabojāt auto krāsu vai interjeru! JĀ un NĒ!

Auto virskārtu būtu ļoti grūti sabojāt ar karstā tvaika gaisa strūklu, jo auto krāsa un laka spēj izturēt līdz pat 300 grādiem pie Celsija, savukārt mazgājot auto ar tvaiku – karstums uz auto virsūvi sastāda kādu 60 grādus pēc Celsija. Tas ir izskaidrojams ar to, ka gaisa pistole tiek turēta krietnu gabalu no automašīnas virsbūvi – tas gan nemazina tvaika iedarbīgo mazgāšanas un izpušanas iedarbību.

Kas attiecas uz auto interjeru, tad to gan var sabojāt pie nepareizas tvaika lietošanas, jo ja mēs zinām, ka ir audumi, kuri nav paredzēti lielām temperatūrām, tad ilgstošaka materiāla apstrāde ar 100-120 grādu temperatūru var audumu sabojāt.

No šiem 5 faktiem mēs varam sezināt 2 lietas! Pirmkārt tvaika mazgāšana ir noderīga noteiktās situācijās un pie pareizas lietošanas! Tajā pat laikā tvaika mazgāšana nav brīnuma līdzeklis, turklāt nebūtu ieteicams ar tvaika tīrīšanu eksperimentēt pašiem, ja plānojat to darīt automašīnas salonā. Cik tas attiecas uz auto virsbūvi, tad varat censties gan notīrīt automašīnas diskus, gan nomazgāt arī pašu automašīnu, ja jums ir pieejams tvaika katls vai tvaika putekļusūcējs.

Call Now Button