Smaku likvidēšana dabīgiem līdzekļiem

smaku likvidēšana

Ikdienā mēs sastopamies ar dažāda veida smakām un aromātiem. Daļa no šīm smakām liek mums meklēt līdzekļus kā ar tām cīnīties? Risinājumus vienmēr varēsiet atrast ķīmijas veikaliņos vai arī ZOO veikalā, ja runa ir par kaķa urīna smaku. Bet ja smakas nav tik briesmīgas un smaku avots ir likvidēts, tad pastāv iespēja izmantot kādu no ekoloģiskajām smaku likvidēšanas metodēm.

Pirms ķerties pie smaku likvidēšanas jums gan vajadzētu vispirms likvidēt smaku izcelsmes avotu. Ja runa ir par jūsu automašīnu, ko iegādājāties lietotu un nezināt kur tieši ir smakas avots, iesakām pārslaucīt ar mitru lupatiņu visas plastmasas detaļas, paklājus un beņķus. Iespējams, ka laiku ļaus ietaupīt jūsu deguns, kas var palīdzēt atrast kur smaka ir visstiprākā un noteikt vietu, kur ir baktērija, kas rada smaku.

Kokogles izrādās ir ne vien labs veids kā tiks pie labi apgrillētas gaļas un dod iespēju radīt skaitus mākslas darbus, ja protam zīmēt, bet arī ļoti labi uzsūc dažādas smakas. Atvērta kokogļu paka automašīnas bagāžniekā vai arī kādā telpā, kurā ir nevēlamas smakas var palīdzēt jums no tām atbīvoties.  Pēc kokogļu izmantošanas smaku uzsūkšanai tās iespējams arī izmantot labam BBQ.

Dzeramā soda ir viena no visplašāk izmantotajām ekoloģiskajām vielām, ko izmanto ne vien pelējuma likvidēšanai, zobu balināšanai, skābju mazināšanai kuņģī un maizes cepšanai, bet arī daudziem citiem mērķiem, tostap smaku likvidēšanai. Izkaistīta dzeramā soda uz auto paklājiņa var ļoti efektīvi uzsūkt smakas, jo atšķirībā no kokolgēm, sodai būs tieš kontakts ar materiālu, kas smaku ir uzsūcis.

Ja arī tev ir zināmi kādi dabīgi smaku likvidēšanas veidi, droši padalies ar mums : greenline6@inbox.lv un neturot sveci zem pūra, mēs šos praktiskos padomus darīsim zināmus arī mūsu mājaslapas apmeklētājiem.

Call Now Button