Pelējums auto salonā – cik nopietni tas ir?

Pelējums auto salonā

Sāksim ar to, ka pelējumu veido sēnītes, kuras vairojas ar sporām, savukārt šīs sporas var radīt jūsu veselībai nopietnas problēmas un tas attiecas ne tikai uz cilvēkiem ar asmātiskām problēmām. Pelējuma sēnīšu sporu ilgstoša iedarbība uz organismu var radīt gan elpceļa slimības, gan citas veselības problēmas. Tāpēc būtu muļķīgi teikt, ka pelējums ir tikai vizuāli nepievilcīgs traips jūsu automašīnā! Turklāt bieži pēc auto nepareizas pārziemošanas automašīnas salonā ir sastopams ne tikai viens pelējuma pleķītis, bet gan viss auto salons ir pārklāts ar pelējumu.

Pirmā doma, kas rodas, ir paņemt ķīmiju un ūdeni un šo problēmu veiksmīgi atrisināt, bet ir svarīgi zināt, ka nepareiza pelējuma sēnītes tīrīšana var radīt gan problēmas jūsu veselībai tīrīšanas brīdī, jo sporas izplatās pa gaisu, gan arī radīt problēmas vēlāk, jo domājot, ka pelējums ir iznīcināts, jūs par to aizmirsīsiet, bet patiesībā jūsu auto būs piesūcināts ar pelējuma sēnītes sporām, kas ik pa laikam nokļūs vadītāja un pasažieru elpceļos.

Tāpēc ir svarīgi pelējuma likvidēšanu no auto salona uzticēt speciālistiem, kas ar to nodarbojas ikdienā un kam nesagādās problēmas pelējumu iznīcināt pilnībā. Cik maksā pelējuma likvidēšana no auto salona? Veicot pilnu auto salona ķīmisko tīrīšanu tiks tīrīts arī pelējums, bet kopējās izmaksas noteiks klientu apkalpošanas speciālists, kad zvanīsiet par auto pieteikšanu vai arī tīrīšanas speciālists, kurš var auto novērtēt uz vietas servisā. Ar ķīmiskās tīrīšanas izcenojumu varat iepazīties  auto ķīmiskās tīrīšanas cenu lapā

Call Now Button