Kā pārdot automašīnu par maksimālo cenu

Auto pārdošana

Vismaz reizi mūžu katrs autovadītājs ir meklējis automašīnu iegādei, retāk mēs meklējam kādu, kuram pārdotu jau iegādātu automašīnu. Tomēr ja mēs vēlamies pārdot savu automašīnu, tad kā mēs varētu panākt, ka tā tiktu pārdota par maksimālo tirgus cenu?

Vispirms jau būtu vērts automašīnu atrādīt kādam auto speciālistam, lai noskaidrotu kādi ir auto defekti vai kuras lietas varētu pielabot. Protams, ja mēs gribam pārdot 1992.gada Golf III par EUR 600 , tad mēs neieguldīsim vairākus simtus eiro, lai paceltu auto vērtību par EUR 50-100, bet ja defekti vai uzlabojumi mums prasa mazus ieguldījumus, tad kāpēc to neizdarīt?

Kad ir tikts galā ar auto “veselības stāvokli”, tad ir jāpadomā par tehnisko apskati, jo šāda lieta parasti palīdz pārdot automašīnu ātrāk. Ja jums ir iespēja iziet TA, tad labāk to izdarī, jo tas krietni palielinās iespēju, ka jau pēc mēneša būsiet savam auto atraduši jaunu saimnieku.

Esiet vienmēr godīgi savos sludinājumos un pret potenciālo pircēju, jo godīgums var nedaudz samazināt auto vērtību, bet tas vismaz neatbaidīs pircējus.

Pirms auto fotogrāfēšanas sludinājumiem veiciet auto mazgāšanu un nepieciešamības gadījumā arī auto ķīmisko tīrīšanu. Ir nācies pārdošanā redzēt automašīnas, kurās iesēžoties sāk reibt galva no degvielas un eļļu smakas salonā. Tāpat auto salonā “nospeķotas” pogas, stūre un ātruma pārslēdzējs noteikti nepaātrinās jūsu automašīnas pārdošanu. Ja tas ir iespējams, tad veiciet paši automašīnas salona kapitālo tīrīšanu, bet ja auto sēdekļos ir manāmi pleķi, galvas atbalsti ir krietni taukaini un apskatot auto salonu ar skatu no malas jums pašam to negribētos pirkt, tad ir vērts padomāt par auto nogādāšanu uz ķīmisko tīrītavu. Pirms tam gan noskaidrojiet cenas un izdomājot ko īsti vēlaties tīrīt. Dārgas automašīnas gadījumā būtu vērts veikt pilnu ķīmisko tīrīšanu, jo papildus EUR 50-70 jūs atpelnīsiet, ja auto nebūs jātirgo 6 vai 12 mēnešus.

Un visbeidzot veiciet tirgus izpēti! Ieejiet zip.lv , ss.lv vai kādus specializētos auto tirdzniecības portālos, lai noskaidrotu kāda ir vidējā cena par kādu pārdod jūsu mašīnai līdzvērtīgu auto. Ja vēlaties pārdot auto par maksimālo cenu un nekur nesteidzaties, varat sākotnēji auto piedāvāt par maksimālo tirgus cenu un tad palēnām cenu laist lejā vai arī pie sludinājuma norādīt, ka cena ir runājama.

Call Now Button