“Greenline auto” par izglītību! Un tu?

Greenline auto komandai patīk izaicinājumi, patīk mācīties un augt, tāpēc mēs gribam atbalstīt arī citus, kas vēlas pilnveidoties un mācīties. Februārī mēs iespēju robežās esam atbalstījuši Ugandas bērnus, kuriem ir sapnis lasīt, rakstīt, rēķināt un kuriem ir degošas sirdis uz mācīšanos!Vai atceries, kad tev bija 5 gadi un sapņoji par iespēju doties uz skolu un izpētīt pasauli? 🙂

Šobrīd Ugandā par izglītotiem varētu uzskatīt 10% no iedzīvotājiem, bet 30% neprot ne lasīt, ne rakstīt. Atlikušie 60% prot rakstīt vienkāršus teikumus un lasīt savām vajadzībām. Redzot bērnu patieso vēlmi mācīties, ACM Ministries 2014. gada jūlijā atvēra skolu bērniem un jauniešiem. Šobrīd skola aktīvi darbojas, bet tai ir nepieciešams mūsu un tavs atbalsts.

Vairāk informācijas kā atbalstīt varat iegūt – šeit

Nedaudz statistikas par izglītības izmaksām Ugandā :

  • 4 EUR ziedojums dod iespēju vienam bērnam mācību gada garumā reizi dienā paēst vienkāršu, siltu maltīti.
  • 11 EUR ziedojums dod iespēju vienam bērnam mācību gada garumā nopirkt mācībām nepieciešamās lietas un samaksāt par darbu algu skolotājam.
  • 15 EUR ziedojums dod iespēju vienam bērnam mācību gada garumā reizi dienā paēst vienkāršu, siltu maltīti, nopirkt mācībām nepieciešamās lietas un samaksāt par darbu algu skolotājam.
  • 30 EUR ziedojums dod iespēju vienam bērnam apģērbties (nopirkt skolas formu un kurpes), visa mācību gada garumā reizi dienā paēst vienkāršu, siltu maltīti, nopirkt mācībām nepieciešamās lietas un samaksāt par darbu algu skolotājam.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×