Dāvana vīrietim

Dāvana vīrietim ir viena no tām lietām par ko sievietes parasti padomā ļoti rūpīgi, tāpēc arī pašas dāvanas vienmēr ir patīkami saņemt, tās pārsteidz un iepriecina. Ko lai saka – sievietēm vienkārši padodas apdāvināšana!

Ja tavam vīrietim (vīram, tētim, brālim vai draugam) ir automašīna un tu zini, ka viņš sen to nav tīrījis vai arī tu pati vēlētos iekāpt daudz tīrākā automašīnā, jo griesti ir pleķaini, bet beņķi vēl briesmīgāki, tad iespējams dāvanas, ko piedāvājam mēs būs tas, ko tu meklēji.

Kāpēc Greenline auto dāvana vīrietim būs vislabākā izvēle? Jo šī dāvana iepriecinās tavu vīrieti ne tikai 1 dienu vai nedēļu, bet iespējams pat vairākus gadus. Jo mēs tīram ar prieku un pret klientiem izturamies ar visaugstāko cieņu, tāpēc rezultāts vienmēr iepriecina mūsu klientus. Un protams, ja tavam vīrietim ir dzimšanas diena, tad mēs tev piešķirsim 5% atlaidi no Dāvanu kartes vērtības.

Ja dzimšanas diena vēl ir tālu, bet dāvanu vēlies pasniegt tāpat vai citā dienā, tad mēs piemeklēsim svētkus 🙂 Kā būtu ar Vīriešu dienu (23.februāri), Valentīndienu (14.februāri) vai Ziemassvētkiem (24.decembri)? Ja plāno pasniegt savam vīrietim dāvanu karti šajos svētkos – mēs tev piešķirsim 10% atlaidi. Un ja arī šie svētki tev neder, tad droši zvani 2366 8466 , pastāsti kādi svētki tuvojas un mēs noteikti atradīsim iespēju piedāvāt tev īpašu cenu.

Nezini vai tavam vīrietim patiks mūsu sniegtie pakalpojumi, ieskaties atsauksmēs, ko ir atstājuši citi mūsu klienti. Visas atsauksmes ir 100% īstas!

Dāvanu karte

Call Now Button