Cik bieži tīrīt ādas salonu?

Ādas salona tīrīšana un kopšana

Mūsu klienti ik pa laikam jautā : kā man turpmāk kopt automašīnas ādas salonu, cik bieži to darīt un cik bieži auto vest uz ķīmisko tīrīšanu.

Kas attiecas uz automašīnas ķīmisko tīrīšanu, tad tā ir īpaša procedūra un tāpat kā zobārsta pakalpojumi, tāpat arī auto ķīmiskā tīrīšana ir nepieciešama krietni retāk kā reizi mēnesī vai reizi pusgadā, protams pie nosacījuma, ka jūs paši savu automašīnu arī kopjat ikdienā. Ja jums patīk tīrs un skaists auto salons, tad varat veikt auto ķīmisko tīrīšanu reizi gadā. Veicot ķīmisko tīrīšanu pie mums atkārtoti, jūs saņemsiet arī 10% klienta atlaidi.

Kā vislabāk uzturēt kārtībā ādas salonu un cik bieži to kopt? Gluži kā jūs kopjat savas rokas vai sejas ādu, tāpat būtu vēlams arī kopt automašīnu beņķu un apšuvumu ādu. Protams varat to nedarīt katru dienu, bet reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās būtu ieteicams pāriet pāri visām ādas detaļām. Ja veicat apkopi regulāri, tad varat iztikt tikai ar ādas kondicionieri, jo tas gan attīra ādu, gan to mitrina, aizpilda poras un pasargā no UV starojuma. Ja tīrīšana kādu laiku ir atlikta, tad nāksies arī izmantot kādu ķīmiju, kas palīdzēs atmiekšķēt taukus, sviedrus un putekļus no ādas.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×