Autobusu ķīmiskā tīrīšana

Tūristu autobusa ķīmiskā tīrīšana

Autobusu ķīmiskā tīrīšana tiek piedāvāta gan maza izmēra autobusiem, gan lielajiem divstāvu tūristu autobusiem. Autobusu ķīmisko tīrīšanu mēs šobrīd piedāvājam Rīgā un Liepājā ar izbraukšanu pie klienta. Autobusu tīrīšanas darbi aizņem 1 – 3 dienas, atkarībā no transporta līdzekļa salona stāvokļa un sēdvietu skaita.

Piedāvājam tīrīt autobusus gan pēc to iegādes un attransportēšanas un Latviju, gan tīrīšanu pēc autobusu kapitālā remonta. Tīrīšanas laikā tiek ne tikai atsvaidzināts autobusa izskats, bet tiek likvidētas arī sēnītes, baktērijas un putekļu ērcītes, kas garākos ceļojumos var radīt problēmas cilvēkiem ar elpceļu problēmām un alerģijām.

Lielā autobusu ķīmiskās tīrīšanas cenas svārstās ap EUR 250, bet gala cenu jebkurā gadījumā varēsim pateikt pēc autobusa apsekošanas. Gadījumā, ja jums nav nepieciešama pilna ķīmiskā tīrīšana, piemēram, gadījumos, kad auto sēdekļi ir no jauna pārvilkti, tad cena protams būs zemāka. Lai iegūtu cenas, droši zvaniet 2022 7365 vai rakstiet greenline6@inbox.lv

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pakalpojumi autovadītājiem
Average rating:  
 0 reviews
Call Now Button