Auto salona žāvēšana

Auto salonu žāvēšana

Auto salona žāvēšanas izmaksas būs atkarīgas no mitruma daudzuma un automašīnas izmēriem. Vidēji vienas automašīnas salona žāvēšana izmaksā EUR 30-45. Salona žāvēšanu parasti cilvēki izvēlas ne tikai pēc šķidrumu izlīšanas vai salona pielīšanu pie atstātiem atvērtiem logiem, bet arī pirms auto ievietošanas garāžā ziemas laikā.  Īpaši svarīgi ir veikt auto salona žāvēšanu ,ja plānojat visu ziemu automašinu turēt aizslēgtu pagalmā, stāvlaukumā vai garāžā.

Vairāku dienu mitrs salons pie noteiktas temperatūras var sākt pelēt, kas jums prasīs ne vien veikt auto salona ķīmisko tīrīšanu, bet arī pieciest pelējuma radītos pleķus uz griestiem, jo pelējuma traipus uz gaišiem griestiem praktiski nevar iztīrīt, nesabojājot audumu.

Tāpēc neatkarīgi vai jums salonā izlijusi 10l bērzu sulas, salons ir pielijis lietus laikā vai cietis plūdos, droši zvaniet mums 2366 8466 un brauciet ciemos Rīgā, Brīvības 116. Papildus žāvēšanai varam veikt arī salona ķīmisko tīrīšanu. Tas būs noderīgi, kad izlijis kompots, tosols vai cits šķidrums, kas pēc izžūšanas varētu būt lipīgs, smērējošs vai ar nepatīkamu smaku.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×