Auto salona ķīmiskā tīrīšana 2 stundu laikā – Akcija

volvo c30 salona tirisana

Auto salona ķīmiskā tīrīšana 2 stundu laikā par EUR 35. Šādi paziņojumi ir manāmi dažādos atlaižu portālos. Lai būtu saprotamāks piedāvājums, vēlamies vērst uzmanību uz pāris lietām.

1) Pēc summas, ko atvelk atlaižu portāli, reālais pakalpojuma sniedzējs saņēm EUR 20-25 (ar šādu summu nav iespējams pat nosegt viena darbinieka algu, kur nu vēl ķīmiju, elektrību, telpu nomu, apkuri..);

2)  Auto salona ķīmiskā tīrīšana pie mums vidēji aizņem 4-6 h, ja neskaita žāvēšanu, tāpēc grūti iztēloties kā var 2 stundu laikā izsūkt salonu, izsūkt paklājiņus, notīrīt un pārmazgāt paneli, plastmasas detaļas, pārmazgāt beņķus, grīdu un paklājiņus un vēl visu kvalitatīvi izžāvēt.

Neatkarīgi kādu tehniku lieto konkrēto piedāvājumu sniedzēji – cena un laiks neatbilst pakalpojumam, kas tiek piedāvāts. Izvēloties pakalpojuma sniedzējus par ko neko nezināt jūs riskējat ne vien atgūt nepilnīgi iztīrītu auto, bet arī atgūt to mitru, kur pēc laika parādīsies pleķi vai sliktākajā gadījumā arī pelējums.

Izvēlieties gudri un maksājiet atbilstoši pakalpojuma, ko pērkat! Uzziniet kādas ir cenas kvalitatīvai auto salona ķīmiskajai tīrīšanai!

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×