Auto pulēšana vai vaskošana

Auto virsbūves pulēšana

Auto pulēšana vai vaskošana ar ko atšķiras šie divi pakalpojumi? Vispirms jau ar to, ka auto vaskošanu varat veikt arī mājas apstākļos, bet auto pulēšanu pārsvarā uztic speciālistiem, maksājot par vienas automašīnas pulēšanu no EUR 100-300.

Kāpēc es nevarētu veikt auto pulēšanu mājas apstākļos? Auto pulēšanai tiek izmantoti speciāli pulētāji, kuru cena bieži vien ir pat vairāk par EUR 500 un līdz ar to mājas apstākļos šis prieks būs ļoti dārgs. Turklāt nepareizas tehnikas/ķīmijas izvēles vai pārāk liels spiediens uz pulētāja/neatbilstoši apgriezieni var neatgriezeniski sabojāt jūsu automašīnas virsbūves lakojuma vai krāsojuma kārtu. Tāpēc ar auto pulēšanu labāk neeksperimentēt!

Atgriežoties pie atšķirībām – auto vaskošana ir vienkārši auto virsbūves pārklāšana ar vaska saturošu līdzekli, kas maskē auto lakojuma kārtā esošos skrāpējumus un padara automašīnas virsbūvi spīdīgāku. Tāpat vasks pasargā automašīnu no intensīvas putekļu uzkrāšanas, jo virsbūve ir slidīga un netīrumiem ar virsbūvi ir daudz mazāka saķere. Taču pēc pāris mazgāšanas reizēm (atkarībā no vaska) jūsu automašīna atgūs iepriekšējo izskatu, jo vasks būs noskalots. Lētākie vaski maksās ap EUR 5-7, bet labs vasks sākot no EUR 20-30.

Taču auto pulēšanas procesā auto virsbūves lakojuma spīdums tiek iegūts uz ilgu laiku un to nevar nomazgāt, jo pulēšanas procesā tiek izlīdzināts lakojums. Cik bieži būtu ieteicams pulēt automašīnas virsbūvi? Ja jūs mīlat savu automašinu un nevēlaties mētāties ar naudu, tad primārais jautājums būtu par auto lietošanu – izvairieties no apzinātiem lakas skrāpējumiem – atstājot auto sētā, kur pa to var dzīvoties kaķi vai braucos gar krūmiem. Protams, ja vēlaties, lai jūsu auto būtu kā no salona, tad reizi gadā varat veikt auto pulēšanu. Ja vēlaties nepārmaksāt, tad izvēlieties auto pulēšanu aukstajam laikam iestājoties, jo sakarā ar mazāku darba apjomu būs arī zemāka cena. Piemēram, Greenline auto piedāvā ziemas sezonā 1. novembris – 1.februāris auto pulēšanai 20% atlaidi, kas ļaus vieglajai automašīnai ietaupīt ap EUR 30, bet apvidus auto līdz par EUR 60.

Redzot biežākās auto vadītāju kļūdas automašīnas vaskošanā, vēlamies atgādināt, ka auto vaskošana būtu jāveic ar mazgātu un žāvētu automašīnu, turklāt telpā, kurā nav putekļu. Atsevišķi vaska ražotāji piedāvā vasku arī uzklāt uz viegli noputējušas automašīnas, bet mūsuprāt šādi vaskojot automašīnu jūs iegūsiet nenoturīgaku rezultātu kā arī varat radīt mikro skrāpējumus lakojuma kārtā.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×