Ādas salona SPA procedūras

ādas salona tīrīšana

Ādas salona kopšanai ir liela nozīme, ja vēlaties ilgstoši saglabāt savas automašīnas salonu tīru un labā stāvoklī. Nekopjot ādas apšuvumus vai arī ādas bēņķus, jūs varat ātri iedzīvoties galvassāpēs, tāpēc, ka āda sāks sprāgāt un straujāk nodils. Vēlāk pārdodot automašīnu jums var nākties nolaist cenu tieši dēļ beņķiem. Tad kāpēc nebraukt koptā automašīnā un nepārdot to par maksimālo cenu?

Bet ja nu jūs par automašīnas ādu varat izrādīt līdzīgas rūpes kā par savu roku ādu vai sejas ādu. Jūs taču mazgājat seju, kopjat rokas un pievēršat īpašu uzmanību, ja jūsu āda sāk kļūt sausa? Tāpat arī automašīnas ādas salonu ir iespējams ne vien mazgāt un padziļināti attīrīt reizi piecos gados, bet gan veikt auto salonam noderīgu SPA procedrūru reizi gadā vai divas reizes gadā.

Ja jums ir gaišs ādas salons, tad zināsiet, ka dziļākos ādas slāņus nav iespējams attīrīt pārslaukot ar mitro salveti vai arī pārmazgājot ar lupatiņu. Var protams izmantot abrazīvāku materiālu, ko dara arī daudzas auto ķīmiskās tīrītavas, bet šī metode lai gan var dot velamo rezultātu, bet jūsu ādas salons tiks sabojāts – tāpēc izvairieties ādu stipri berzt vai skrāpēt!!

Greenline auto piedāvā ādas salona SPA procedūru veikt reizi gadā, tādējādi ne tikai iegūstot patīkama/svaiga izskata auto interjeru, bet arī ietaupot naudu, jo veicot atkārtotu auto salona ādas SPA procedūru jūs iegūsiet 30% atlaidi.

Auto salona SPA procedūrā ietilpst :

  • ādas tīrīšana ar nano tehnoloģiju (no ādas virskārtas un dziļākajiem slāņiem tiek attīrīti tauki, netīrumi, baktērijas, sviedru utt..) ;
  • ādas bagātīga mitrināšana (kas ādai atgriež labu izskatu un ļauj “uzelpot”) ;
  • ādas poru aizpildīšana (tas saglabā ilgāku laiku ādu tīru un ļauj pašiem par to rūpēties, jo neļauj portās iekļūt netīrumiem);
  • ādas aizsargslānis pret UV starojumu.

Ja vēlaties vairāk uzzināt par ādas salonu kopšanu un Greenline auto piedāvājumiem, droši sazinieties ar mums

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×