Ādas salona kopšana

ādas salonu kopšana

Neatkarīgi vai jūsu laiku pa laikam aizvedat savu auto uz ķīmisko tīrīšanu, automašīnas salonu ir nepieciešams kopt arī ikdienā. Jāsaka, ka ādas auto salonu kopšana ir pat vienkāršāka un praktiskāka. Ja jūsu automašīnas ādas pārklājums nav īpaši netīrs netīrs un neprasa ķīmisko tīrīšanu, tad varat paši apkopt salonu teiksim reizi nedēļā.

Pirmais solis būtu pārslaucīt ādas detaļas ar mitru mikrošķiedras lupatiņu. Lupatiņas mitrināšanai varat izmantot siltu ūdeni ar nedaudz ķīmijas, kas ir paredzēta ādas attīrīšanai. Tas ir nepieciešams, lai padarītu ādu mīkstāku un iztīrītu arī dziļākās poras. Pēc tam, kad esat pārgājuši pāri visai ādai un no tās ir likvidēti traipi un netīrumi. Būtu vēlams ļaut tai nedaudz apžūt un pēc tam neaizmirst arī par labu ādas kondicionieri.

Auto salona ādas kondicionieris ne tikai papildus attīrīs ādas virsmu, bet padarīs to arī mīkstāku (saudzējot ādu no sprēgāšanas) un pasargās no saules UV starojuma. Tāpat kondicionieris kalpo kā viela, kas aizpilda ādas dziļākos slāņus un pasargā tos ilgāku laiku no atkārtotas netīrumu iekļūšanas.

turtle wax ādas kopšanaiŠobrīd tirgū viens no labākajiem un ekonomiskākajiem līdzekļiem ir Turtle Wax Leather Cleaner  . Cenas šīm līdzeklim var atšķirties (vidēji EUR 5 – 6 ), bet ja jūsu apkārtnē ir DEPO veikals, tad varat droši ieskatīties tur auto ķīmijas sadaļā.  Ar šādu 500 ml pudelīti jums būtu jāpietiek auto salona tīrīšanai vismaz uz4-6 mēnešiem, ja tīrāt salonu katru nedēļu. Tīrot 2x mēnesī vai 1x mēnesī, līdzeklis jums pietiks arī visam gadam.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×