Auto pulēšana

Auto pulēšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs darbs, ko jūs negribēsiet uzticēt katram, kurš sevi sauc par “auto pulētāju”. Mūsu komandā strādā cilvēki ar ilggadēju, pozitīvu pieredzi auto virsbūves apstrādē, tostarp auto pulēšanā. Tāpat ierodoties pie mums mēs jums pastāstīsim kā notiek process, ko varat sagaidīt gala rezultātā no sava auto un kādu tehnoloģiju/pulēšanas pastas/ķīmiju mēs izmantojam.

Cik maksā auto virsbūves pulēšana?

Auto pulēšanas cenas ir atkarīgas no auto virsbūves, krāsojuma/lakas, virskārtas bojājumiem. Vidēji pulēšanas cenas ir :

Vieglās automašīna pulēšana EUR 120 – 180
Apvidus auto pulēšana no EUR 180 – 300
Busiņi no EUR 250

auto pulēšana

Pirms veikt auto pulēšanu, vispirms sazinieties ar mums vai vēl labāk piezvaniet un atbrauciet ciemos, lai varam novērtēt vai jums ir nepieciešama pilnā pulēšana, vissezonas apstrāde vai kāds cits pakalpojums. Mūsu darbs nav vērsts uz ātru rezultātu un pakalpojumu pārdošanu, tā vietā mēs izvērtējam situācijas un piedāvājam katram klientam pakalpojumu, kas viņam tiešām būtu lietderīgs. Ja klients izvēlas mūs, tad var rēķināties ar labāko auto aprūpi un augstvērtīgu rezultātu!

Mūsu pakalpojumus jūs varat pieteikt, zvanot pa tālruni 23668466 katru darba dienu un sestdienās no pl. 8:30 līdz 21:00.

Cik laika aizņem auto virsbūves pulēšana?

Gluži kā ar cenu, tā arī ar laiku – katram auto tas būs savs, bet būtu jārēķinās vismaz ar 6-8 stundām, ja vēlaties veikt pilno pulēšanu.

Kādi vēl pakalpojumi tiek piedāvāti bez auto virsbūves pulēšanas?

Bez auto pulēšanas mēs piedāvājam arī :

Auto vaskošana un vissezonas pārklājums neuzņem švīkas, bet dod auto lakai aizsardzību pret UV stariem un apkārtējās vides iedarbības, papildus dodot automašīnai mirdzumu.

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×