Auto mazgāšana

Auto virsbūves mazgāšanas biežums ir atkarīgs no vides, kurā jūs dzīvojat un no gadalaika. Protams tam visam pāri stāv arī jūsu pašu vēlēšanās, lai automašīna vienkārši izskatās pamanāma – nevis dēļ uzraksta uz aizmugurējā stikla “nomazgā mani”, bet dēļ tā, ka jūsu auto spēj atstarot saules gaismu.

Automazgāšana ne tikai padara automašīnu vizuāli pievilcīgu, bet mazgāšana arī nodrošina sāļu un sārmu nomazgāšanu no auto virsbūves, arkām un diskiem, kas ļaus jūsu auto ilgāk kalpot un izskatīties labi.

Ja jums ir jauna automašīna vai arī jūs savu automašīnu īpaši sargājat no vizuālām traumām, tad nebūtu ieteicams automašīnu vest mazgāt uz benzīntakiem vai citām vietām, kur automašīna tiek “noberzta” ar rotējošām slotām. Šāds mazgāšanas veids ne tikai var radīt virsbūves skrāpējumus, bet arī pašu automašīnu nomazgā tikai daļēji. Piemēram netīrumi zem numurzīmes, uz diskiem vai citās grūti pieejamās vietās būs palikuši un jums nāksies ņemt talkā mikrošķiedras lupatiņu, lai to visu notīrītu.

Labāk izvēliets vietu, kur auto mazgā ar rokām. Nākošā izvēle ir par labu : auto mazgāšanai ar ūdeni vai auto mazgāšanai ar tvaiku. Auto mazgāšana ar tvaiku ir saudzīgāka par mazgāšanu ar ūdeni, turklāt tvaika spiediens dod iespēju izdabūt netīrumus no vietām, kur parasti Karcher mazgātāji klāt netiek, piemēram, aiz plastmasas vai metāla detaļām, kas ir piestiprinātas pie auto durvīm. Ja jūsu izvēle ir par labu auto mazgašanai ar rokām, tad droši ieskatieties sadaļā : Auto mazgāšana Rīgā vai Auto mazgāšana Liepājā.

Auto mazgāšana ar tvaiku

Auto mazgāšana ar tvaiku

Un protams vienmēr paliek iespēja arī palutināt savu auto paša rokām to nomazgājot. Taču pēc mazgāšanas noteikti neaizmirstiet uzklāt uz auto virskārtas kādu labu auto vasku, kas pasargās jūsu automašīnu no netīrumu pielipšanas tuvākajās dienās.

Call Now Button