Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

PAuto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā un Rīgas apkārtnē ir pieejama visa gada ietvaros. Kas attiecas uz auto salona ķīmiskās tīrīšanas cenām, tad vidēji tie ir EUR 95 par piecvietīgu vieglo automašīnu. Citas cenas ir atkarīgas no auto stāvokļa, virsbūves tipa un sēdvietu skaita.   Lai noskaidrotu precīzu pakalpojuma maksu, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni vai epastu, noraksturojot savas automašīnas vispārējo stāvokli vai skatieties sadaļā Auto ķīmiskās tīrīšanas cenas

Auto salona ķīmisko tīrīšanu varam nodrošināt pie mums servisā vai arī jūsu telpās, ja tās ir atbilstoši aprīkotas. Smago auto/fūres tīrīšanu varam nodrošināt arī uz atklātas vietas (stāvvietā, autobāzē..).

Gadījumā, ja jūsu automašīnas salons ir ļoti labā stāvoklī un jums ir sūdzības tikai par konkrētiem traipiem vai zonām, ko vēlaties iztīrīt, arī tad mēs varam palīdzēt, neatkarīgi vai vēlaties tīrīt automašīnas priekšējās sēdvietas, nosausināt vai iztīrīt auto grīdas segumu, iztīrīt griestus vai atbrīvoties no  švīkām uz griestiem. Automašīnu ķīmiskajai tīrīšanai tiek izmantota cilvēkam un videi draudzīga ķīmija, kas ļaus jums un jūsu pasažieriem izvairīties no nevēlamām alerģiskām reakcijām.

Mūsu pakalpojumus jūs varat pieteikt, zvanot pa tālruni 23668466 katru darba dienu un sestdienās no pl. 8:30 līdz 20:00. Nekautrējieties arī zvanīt, ja jums ir jautājumi, kas saistīti ar auto ķīmisko tīrīšanu – pat ja vēlaties paši iztīrīt savu auto, bet nezināt kā to mājas apstākļos izdarīt pareizi.


Auto tīrīšana tikai pēc iepriekšēja pieraksta ( Rīgā, Brīvības iela 116 )! Tāpēc lūdzam pirms braukšanas pie mums, piezvaniet un rezervējiet jums ērtāko dienu un laiku!

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
Average rating:  
 60 reviews
by Andris S. on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Nu, ko lai saka... Domāju, ka ir tā - KO PIEDĀVĀ, TO ARĪ DOD. Auto ir iztīrīts pēc labākās sirdsapziņas. Pa sešiem gadiem gaišais salons bija palicis par raibi tumšo. Pēc iztīrīšanas viss atkal ir gaišs un svaigs. Rezultāts? Vēlamais. Komunikācija? Teicama. Cena? Adekvāta ieguldītajam darbam. 5 zvaigznes.

by Marcis on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Ļoti patīkami iztīrija salonu, viss spīd un smaržo 🙂

by Agnese on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Labi iztīra cigarešu smaku un pleķi arī pazuduši kā nebijuši. Lielisks klientu serviss.

by Linda on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Lielisks serviss, attieksme un butiskakais-paveiktais darbs iztirot labi apdzivotu gaisu auduma salonu! Ta ka atgriezamies ne pirmo reizi - novertejam ari pastavigo klientu atlaidi. Noteikti iesaku, kaut vai tik tas lieliskas sajutas del iekapt sava auto ka jauna! 😉

by Astrīda on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Paldies par kvalitatīvu darbu un par cilvēcīgu sapratni!

by Ingars on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Ļoti labi iztīrīja veselu gadu ar bērniem aizdzīvotu auto salonu un autosēdekļus. Visus, pat grūtākos pleķus iztīrīja. Laicīgi atgrieza mašīnu norunātā laikā. Saprotoša, laipna attieksme. Esam ļoti apmierināti.

by Alīna on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Profesionāli jautājumi pierakstīšanās brīdī.
Lielisks, kvalitatīvs, ātrs darbs! Mašīna bija gatava sarunātajā laikā.
Rezultāts izskatās lieliski!
Paldies Jums!

by Lauma on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Pateicoties puišiem, tagad tīrs mašīnas salons un mājās tīri dīvāni. Viss paveikts lieliskā kvalitātē un solītajos termiņos. Paldies!

by Kristaps on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Varu teikt tikai to labāko, noteikti iesaku visiem!!! Manam auto ir gaišs pusādas salons (sēdvietā zamšs, gar malām āda), kas ir visgrūtāk kopjamais un tīrāmais salons, neskatoties uz to, tas tika iztīrīts nevainojami!
Apkalpošana, kvalitāte un cena atbilstoša!

by Aldis on Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Lieliska attieksme un kvalitāte! Viss izdarīts kā solīts un galvenais noteiktajā laikā! Sadarbību noteikti turpināsim! Paldies par darbu!

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×