Auto ķīmiskā tīrīšana Liepājā

Auto salonu ķīmiskā tīrīšana Liepājā ir pieejama visa gada garumā. Ķīmiskās tīrīšanas cena par vieglo auto ar 5 sēdvietām vidēji izmaksās jums EUR 80 . Taču lai uzzinātu summu ar ko rēķināties vedot savu automašīnu, būtu jāzvana mums un jāapraksta auto stāvoklis : specifiskas smakas, traipi, dzīvnieku spalvu esamība salonā un auto salona vispārējais stāvoklis.

Atkarībā no klienta vēlmēm varam piedāvāt gan pilnu, gan daļēju auto salona ķīmisko tīrīšanu. Izvēloties daļēju auto tīrīšanu, jums ir iespēja atteikties no atsevišķu virsmu tīrīšanas (griestu, grīdas seguma, durvju paneļu, priekšējo paneļu, aizmugurējo vai priekšējo sēdvietu). Automašīna tiek tīrīta ar videi un cilvēkam draudzīgu ķīmiju, kas pasargās jūs no alerģiskām reakcijām, ko reizēm izraisa dažādos auto servisos izmantotā ķīmija.

Pakalpojumu ir iespējams pieteikt pa tālruni  23668466 katru darba dienu un sestdienās no pl. 9:00 līdz 21:00

Pakalpojums tiek nodrošināts izbraucot pie jums, ja to atļauj tehniskās iespējas vai arī pie mums Liepājā, Ziemeļu ielā 36

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 4 reviews
by Aldis on

Rezultāts atbilst cenai un gaidītajam.

by Linards on

Auto iztīrija lieliski! Un cena ir ļoti laba, iesaku!

by Agnese on

Ātra un laba auto ķīmiskā tīrītava

by Mareks on

Pasūtīju auto ķīmisko tīrīšanu Liepājā un jau pēc 2 dienām varēju aizvest savu auto laipniem puišiem, kuri uzņēmās rūpes par auto tīrīšanu. Automašīna tika izmantota arī darba vajadzībām un bija diezgan piegružota un sasmērēta. Pēc 6h ieraudzīju smaržīgu un tīru autiņu! Tā kā tā bija plānota dāvana sievai, tad jāsaka paldies, ka palīdzējāt sarupēt dāvanu.Mareks no Liepājas.

Call Now Button