Auto ķīmiskā tīrīšana

Auto ķīmiskā tīrīšana ar veselībai draudzīgiem tīrīšanas līdzekļiem! “Greenline Auto” padomās ne tikai par to, lai jūsu automašīnas salons būtu tīrs un smaržīgs, bet mums ir svarīgi, lai arī jūs un jūsu bērnus pasargātu no alerģiskām reakcijām, ko var izraisīt ķīmija, ko lieto daudzas auto tīrīšanas kompānijas.

Šobrīd “Greenline Auto” ķīmiskā tīrītava ir pieejama Rīgā

Tīrīšanas cenas ir atkarīgas no automašīnas izmēriem (sēdvietu skaita un virsbūves tipa), protams cenas ir arī diferencētas, kas nozīmē, ka tīrīšanas izmaksas Rīgā var nedaudz atšķirties.

Lai noskaidrotu precīzu auto tīrīšanas cenas, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni 23668466nosaucot auto modeli, informāciju vai automašīnā ir pārvadāti dzīvnieki, vai automašīnā ir izlieta degviela, eļļas vai kāda cita viela, kas apgrūtinātu auto salona tīrīšanu, tāpat būtu svarīgi zināt krēslu virsmu pārklājumu (āda, audums, āda/audums).

Daži piemēri auto ķīmiskās tīrīšanas izcenojumiem :

Audi A3 Automašīna ir tikko atvesta no Vācijas uz pārdošanu. Automašīnas krēsli ir pleķaini, griestos nav manāmi atsevišķi traipi, bet tie ir jātīra. Nav specifisku smaku un traipu! Automašīnas bagāžas nodalījumā ir pārvadāts dzīvnieks ar īsu spalvu!

Šādas automašīnas tīrīšana Rīgā izmaksātu EUR 90.

Mercedes S500 long  Automašīnā nav specifisku smaku vai traipi, izņemot skropstu tušu uz griestu apšuvuma. Automašīnas krēsli ir pāršūti ar ādu. Automašīna ir labi kopta un tajā nav pārvadāti dzīvnieki, bet šobrīd ir nepieciešama tīrīšana pirms auto pārdošanas.

Šādas automašīnas tīrīšana Rīgā izmaksātu EUR 90.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par cenām, atkarībā no auto virsbūves un vietu skaita, lūdzu skatieties mūsu mājaslapā sadaļu :  Auto ķīmiskās tīrīšanas cenas

Call Now Button
×

Sveiki!

Lūdzu izvēlieties WhatsApp kontaktpersonu sarakstei vai zvaniet 23668466

×