Авто химчистка в Риге

Sausā un slapjā auto tīrīšana

Auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā un Rīgas apkārtnē ir pieejama visa gada ietvaros. Kas attiecas uz auto salona ķīmiskās tīrīšanas cenām, tad vidēji tie ir EUR 75 par piecvietīgu vieglo automašīnu. Citas cenas ir atkarīgas no auto stāvokļa, virsbūves tipa un sēdvietu skaita.   Lai noskaidrotu precīzu pakalpojuma maksu, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni vai epastu, noraksturojot savas automašīnas vispārējo stāvokli vai skatieties sadaļā Auto ķīmiskās tīrīšanas cenas

Auto salona ķīmisko tīrīšanu varam nodrošināt pie mums servisā vai arī jūsu telpās, ja tās ir atbilstoši aprīkotas. Smago auto/fūres tīrīšanu varam nodrošināt arī uz atklātas vietas (stāvvietā, autobāzē..).

Gadījumā, ja jūsu automašīnas salons ir ļoti labā stāvoklī un jums ir sūdzības tikai par konkrētiem traipiem vai zonām, ko vēlaties iztīrīt, arī tad mēs varam palīdzēt, neatkarīgi vai vēlaties tīrīt automašīnas priekšējās sēdvietas, nosausināt vai iztīrīt auto grīdas segumu, iztīrīt griestus vai atbrīvoties no  švīkām uz griestiem. Automašīnu ķīmiskajai tīrīšanai tiek izmantota cilvēkam un videi draudzīga ķīmija, kas ļaus jums un jūsu pasažieriem izvairīties no nevēlamām alerģiskām reakcijām.

Mūsu pakalpojumus jūs varat pieteikt, zvanot pa tālruni 23668466 katru darba dienu un sestdienās no pl. 8:30 līdz 21:00. Nekautrējieties arī zvanīt, ja jums ir jautājumi, kas saistīti ar auto ķīmisko tīrīšanu – pat ja vēlaties paši iztīrīt savu auto, bet nezināt kā to mājas apstākļos izdarīt pareizi.

Auto tīrīšana tikai pēc iepriekšēja pieraksta ( Rīgā, Brīvības iela 116 )! Tāpēc lūdzu pirms braukšanas pie mums piezvaniet un rezervējiet jums ērtāko dienu un laiku!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews
Call Now Button